Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal tegnap volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal tegnap volt az eljegyzésünk. De apukám ki nem állhatja a barátomat mindig veszekednek és azt mondta hogyha hozzá megyek nem akar többé látni. Mit csináljak? Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy Apukádból tényleg csak a félelem ordít-e mert elveszti a lányát, vagy csak te nem látsz valamit a rózsaszín ködtől.
2012. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A párodat te választottad nem az apád! Gondolom már vagy annyira felnőtt, hogy el tudd dönteni neked mi a jó. Ő pedig már van annyira felnőtt, hogy elfogadja mások döntését főleg a saját nevelt lányának nem értem apád milyen jogon utálja talán valami nem tetszik neki? Hogy nem jól keres? Naés? Akkor már egy önző ember. Mond meg neki, hogy ez a te életed és ha nem fogadja el, hogy ő párod akkor ne csodálkozzon ha te sem akarod látni és gondolkozzon el, hogy megéri-e neki felrúgni a családi békét. Az, hogy szerelmes vagy és nem látsz a rózsaszín ködtől az már más témakör az szintén a te életed majd ha elszúrod akkor levonod a következtetést de ne az apád vigyorogjon ezen is, hogy ő bezzeg megmondta.
2012. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Egy kívülálló mindig jobban látja a kapcsolatodat. Ezt sose feledd!
2012. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és azt nem is mondtam hogy már 15 éves korom óta ismerem, de apának sose tetszett mert hogy nincs olyan sok pénze de attól még normális ember. nagyon szeretem apát de hát nem ért meg engem.
2012. júl. 14. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel az a baj, hogy az apád nem a te érdekeidet, hanem a saját érdekeit nézi. Értem én, hogy anyagi biztonságot vár el a párodtól de ne akard az életed úgy élni, hogy mindig neki akarj megfelelni mert mindig lesz valami ami nem fog tetszeni neki. Muszáj apáddal beszélni mert magától nem oldódik meg a helyzet.
2012. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy mit kifogásol benne. ha üres hablaty, ne hallgass rá, de vizsgáld meg a kifogásolt kérdést alaposan. (pl. "nincs pénze" = nem fontos, "sokat iszik" = lehet hallgatni kéne apádra)
2012. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem iszik,semmi ilyen. annyi hogy nincs olyan sok pénze hogy mondjuk mindenből a legjobbat vegyük meg. ennyi! nagyon rosszul esik a páromnak hogy apa nem fogadja el! nagy viták vannak! :(
2012. júl. 14. 16:34
 8/17 anonim ***** válasza:

A mai világba már szinte alig van olyan ember, aki megteheti, hogy mindenből a legjobbat vegye meg...

Nem a pénz számít, hanem hogy boldog legyél, persze az fontos, hogy dolgozzon és legyenek céljai, hogy hogyan teremtsen elő esetleg több pénzt.


Mondd meg neki, hogy Te így vagy boldog és, hogy mindent meg fogtok azért tenni KÖZÖSEN, hogy mindenetek meg legyen! Ne aggódjon, attól még őt ugyan úgy szereted!

2012. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem apukád keres társat, hanem te. És szerintem gerinctelen dolog tőle, hogy azt kéri válassz! Nem lehet választani az apa és a társunk között. Ha így akar befolyásolni, én nem hagynám. Elmúltak azok az idők, amikor a szülők mondják meg, hogy a fiatal kit választhat társául. Ha ezt nem látja be, akkor bizony hagynám, hogy magányos időskora legyen és reménykednék, hogy még időben észhez tér. Ezt neki is megmnondanám, mikor elköszön... hogy ha meggondolta magát, szóljon. De nem hagynám soha, hogy helyettem döntsenek arról, hogy kivel élhetek és lehetek boldog és kivel nem. Ez az én életem!
2012. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tudom a mai világ az nagyon gyötrelmes. meg is fogom apának mondani ezeket amiket írtatok. köszönöm a segítséget! :)
2012. júl. 14. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!