Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam van? Noverem idehozta...

Igazam van? Noverem idehozta a pasijat (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A noverem idehozta a baratjat 4 napra a lakasunkba,mert Anyank elutazott,es Apank nem el velunk mar regota.Azt tudni kell,hogy egy 72 negyzetmeteres lakasban lakunk,es 2 szoba van.Nekem nincs semmilyen szunetem az egyetemen,csak ez a 3 nap.Ilyenkor,amikor itt van a gyerek,lefoglalnak egy teljes szobat,ahova nem lehet bemenni,es a sajat hazamban kell kerulgetnem tul.keppen egy idegent,mert alig ismerem.Azert irom ezt most 4 orakor,mert fel 4-kor hirtelen feluvoltott az angol film a laptopjukbol,persze rogton felebredtem,azt hittem eloszor,hogy veletlenul benyomtak valamit,de itt orditott az ejszaka kozepen.

Raadasul nagyon szemtelenul viselkedik a srac,a tanyerjat a mosogatoba nem teszi bele,a sajat szemetet,joghurtosdobozat nem kepes a szemetbe dobni,a wc uloket felhajtva hagyja,szerintem ez nagyon sok.Vendegsegben van,es 23 evesen nem tud viselkedni.Amugy ok egy videki kerteshazban laknak,es a noverem is szokott hozzajuk menni,de az azert nem ugyanaz,mint egy berhaz,es hogy igy ratelepedik valaki masnak a szabadidejere.Amugy egyke a srac,szoval biztos ezert nem tudja,mit jelent alkalmazkodni. Jogosan vagyok kiakadva?



2013. nov. 1. 04:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a húgoddal... Nem az a baj ,hogy ott a srác ..DE azért nem te alkalmazkodj egy (számodra) idegenhez a saját otthonodban .Az ,hogy egyke az nem jelent semmit ... Én is az vagyok ,mégis tudok alkalmazkodni és normális felnőtt lett belőlem!
2013. nov. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem a Te saját házad, hanem a szüleidé. De legalábbis a tesódnak ugyanannyira a sajátja, mint neked.


Lehet neked idegen a srác, tesódnak nem az.


Az szemtelenség, ha nem hajtja le a wc-deszkát vagy elől hagyja a joghurtos poharat? Hát kislány, rossz hírt kell közöljek, ez nem az. Maximum trehányság. Tudod mi lenne szemtelenség? Ha ezeket szándékosan, miattad csinálná.


"es hogy igy ratelepedik valaki masnak a szabadidejere"

-Nem a te szabadidődre telepszik, hanem a nővéreddel, aki neki a barátnője, akar együtt lenni.


"Amugy egyke a srac,szoval biztos ezert nem tudja,mit jelent alkalmazkodni."

-Te nem vagy egyke, de még annyira nem tudsz alkalmazkodni ehhez a helyzethez..

2013. nov. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Négy nap nem a világ. Miért? Menjenek sátorba?

Nem a Te szobádat, ágyadat foglalta el..

Nem vagy jogosan kiakadva.

2013. nov. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

72 nm-en nem fértek el? ne nevettess:)))

Hogy idegen? Hát itt az alkalom összebarátkozni. Ami a tányért, meg joghurtos poharat, meg ilyen apróságokat illeti, normális hangnemben lehet neki mondani, hogy nálatok mit hogy szokás.

2013. nov. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Azzal nincs baj, hogy ott van négy napig, de azért azt nehogy már el kelljen tűrnie valakinek, hogy hajnal négykor hangosan filmet néznek. Igenis alkalmazkodjon. Lehet filmet nézni, de van fejhallgató. Szerintem beszélj a nővéreddel, hogy te is itt laksz, egy kicsit próbáljanak meg tekintettel lenni erre is.
2013. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a mi sajat lakasunk a tesommal,ugy ertve a tulajdonosok is mi vagyunk.

A srac hiaba a tesom baratnoje,az en eletemet is megkeseriti,en menjek el a sajat otthonombol,raadasul Nov 1-jen,megis hova?Orakig bolyogjak az utcan,csak mert o idejott?

A joghurtospohar nem kidobasa otthon trehanysag,vendegsegben viszont pofatlansag es neveletlenseg.Nagy kulonbseg,hogy hogy viselkedsz otthon es masnal.

2013. nov. 1. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Hülyeségen problémázol. Tipikus kötekedős nőszemély vagy. nem igaz, hogy akkora lakásban nem fértek el. szerintem senki nem mondta, hogy menj el a saját lakásodból. Az sem mellékes, hogy a tesódé is ugyanúgy a lakás.

Vagy tán féltékeny vagy,hogy neki van pasija, neked meg nincs? :DD

2013. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig a vendég alkalmazkodjon a házigazdákhoz..

Nekem lesülne a képemről a bőr, ha valakinek a saját otthonában ilyen kellemetlenséget okoznék...

2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
A vendég igenis alkalmazkodjon, mindegy, hogy melyikőtök vendége. De ha nem tudja, hogy mihez, akkor nehezen megy. Lehet, hogy ő otthon ezt a trehányságot szokta meg. Mondd el neki tapintatosan, hogy te itt élsz, és téged zavarnak a joghurtos poharak, a szemét, meg a hajnali filmnézés. Ha ebből nem ért, akkor egy bunkó. De ha ezeket csak nekünk mondod, azzal nem lesz jobb, neki lehet fel sem tűnik, hogy ez másnak rossz. Az neveltetés kérdése, hogy ki mit enged meg magának vendégségben.
2013. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
72 négyzetméteren próbálj már meg elférni valahogy... Szánalmas vagy.
2013. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!