Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mert ilyen a noverem? Irigy?

Mert ilyen a noverem? Irigy?

Figyelt kérdés
a noverem 18 en 14. en szeptembertol koleszba fogok lakni es anya ezert mindig kiakad,szomoru lesz,sir ilyenek. de mikor mondom neki hogy addig is toltsunk egyutt sok idot akkor mondja hoy oke es hiv hogy kiserjem el a sarki boltba. en elis kiserem. de mikor 2hetente egyszer nagyobb bevasarlast tartunk (mert ugye mas programot nem tud kitalalni ami kozos) akkor a noverem mindig roha hogy o is jon,ot ne hagyuk ki. akkor o is jon es en megint csak a 2.leszek. es most jovo heten anya olcson tud szerezni egy welness kozpontba jegyet es a noverem mondta hogy o megy erre anyaval. mondtam hogy lehet enis megyek de mondta hogy biztos hogy nem ez az o kozos csajos napuk en nem mehetek. anya mondta hogy igaza van a noveremnek ez most csak az o kettejuk programja. nem az esik rosszul hogy a noverem sokat van anyaval,legyen. de az hogy engem kikozositenek vagy ha megyunk is valahova a noverem azonnal jon es a hatterbe szorit az olyan rossz :(
2013. júl. 31. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Én már rég kitoltam volna a nővéremmel anyámnak meg szépen (ha nem érti csúnyán), de mindkét esetben érthetően, hogy BUNKÓK! (Pontozzatok le)!
2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Milyen dolog az már, hogy csak ők mehetnek?? Ha az egyik gyerek mehet, akkor a másik miért nem? Ilyet nem szabadna! Még ha előre megtervezték, megbeszélnivalójuk van, vagy akármi, hát attól még ellehetsz te is ott. "Anya mondta, hogy igaza van...." - na akkor legyenek boldogok egymás szájában, én várnám a koleszos életemet, és nem is törném magam, hogy a hátralévő időből sokat töltsünk együtt.
2013. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez most nem hasznos válasz, de ez jut eszembe, úgyhogy leírom:

Anyád tuti azért sír, mert rohadtul bűntudata van, hogy te elmész, és jaaaj, ő nem foglalkozott veled annyit, amennyit kellett volna és nem is tud majd. De ez bizony önsajnálat. Persze, hogy sír, mert amíg otthon vagy is úgy foglalkozik veled, hogy "menjünk vásárolni", aztaaa, ez rohadt nagy ötlet. A nővéredet meg wellnessbe viszi. Csak nem értem, ha ezt csinálja, akkor miért sír?

A nővéred meg nem magányos egy kicsit, hogy ennyit akaszkodik anyádra? Én 19 éves vagyok, nincs bajom anyámmal, de azért nem is "viszem el" a testvéreim elől. Sőt én viszem őket állatkertbe. Mindannyiukat.

Bocsi. Amúgy sztem csak nincs jobb dolga..

2013. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem NEM CSAK a növéred hibája
2013. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!