Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy a testvérek nem csókolóznak és nem alszanak együtt? Mi lesz, ha lebukunk?

Figyelt kérdés

Ez leginkább olyan, mint egy szappanopera, tudom. De próbáljatok meg tanácsot adni és nem cseszegetni, így is nehéz. Köszönöm.


A mostohatestvérem iránt kicsit többet érzek, mint kellene... És talán ő is irántam, de nem tudom, mennyire gondolja komolyan, mert ő az a fajta srác, akinek akár minden estére jutna egy lány, ha szeretné.

Közel 2 éve van ez az egész közöttünk (én akkor költöztem be), már többször megbeszéltük, hogy ezt abbahagyjuk és olyanok leszünk a másiknak, mint egy osztálytárs, vagy egy barát (egy osztályba járunk, ugyanabból vagyunk emelt szinten, szóval minden óránk közös).

Tegnap reggel is elkezdte, hogy ezt be kell fejezzük és legyünk olyanok, mint a testvérek. De a testvérek nem csinálják ezeket...


Félek, hogy esetleg lebukunk, vagy hogy én nem bírok az érzelmeimmel és elmondom neki, hogy érzek iránta igazából, vagy hogy mi lenne anyának, vagy az ő apjának a reakciója.


2014. aug. 6. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Botrány lesz. Te mégy az apácákhoz bennlakásosba, ő megy a bencésekhez bennlakásosra.
2014. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
A jó hír az, hogy nincs köztetek vérségi kapcsolat.
2014. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is tudja azt,hogy nem kéne,de mivel nem tudja megállni,szinte biztos,hogy többet érez irántad.Így,hogy nem vagyok benne a helyzetbe,azt mondanám,hogy ez nem akkora gond,hiszen nincsen vér szerinti kapcsolat.De gondolom,hogy neked igen csak nehéz lehet.Én se szólnék a szüleimnek erről az egészről,titkolnám...

De a srácnak mindenképp elmondanám mit érzek,és csak aztán vagy megoldódik magától,vagyis a srác nem akar semmit,vagy pedig együtt kitaláltok valamit,ha ő is ugyan úgy érez.

2014. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*mostoha*. akkor mi a baj?
2014. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

A szüleitek felelőtlensége, hogy ez történt!


Hogy lehet két kamaszodó nem rokonsági kapcsolatban álló gyerekeket egy szobába költöztetni?

Mielőtt tovább bonyolódik a helyzet meséld el édesanyádnak, mit érzel a "tesó" iránt. Hátha belátja, hogy mekkorát tévedett. Sürgősen költözz ki a közös fészekből ha van hová. Ha nincs, költözz kollégiumba sürgősen és keress pasit magadnak.

2014. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Mi lesz, ha osszevesztek? Hogy fogtok egymas mellett elni gyulolkodve? Erre is gondoltal, mielott bemasztal az agyaba?


Mostohatestver tabu.

2014. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy attól, mert a mostohatestvérem, még elég kellemetlen a helyzet.

Nem egy szobában vagyunk, még csak nem is közös az emelet, ő is máshol van, és én is. Nem kell ahhoz egy szobában lenni, hogy érezzünk bármit a másik iránt.

Költözni nem akarok, végre kész lett az álomszobám, külön fürdővel, gardróbbal. Nincs az a pénz, hogy én ezt itt hagyjam és kollégiumba költözzek, vagy apához, aki messze él (külföld), ráadásul itt van a srác is...


Neki nem akarom még elmondani, hogy mit érzek, mert lehet, hogy neki ez csak egy kis szórakozás és akkor nagyon ciki lenne még 2 évig.

2014. aug. 7. 11:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez viszonylag gyakori egy ilyen szituációban. Velem is így volt, nem lett semmi gond belőle.


Majd jön egy másik szerelem, és akkor már nem fog ennyire érdekelni. :-)

2014. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kb. 7 éve bele vagyok zúgva, csak előtte nem annyira volt olyan a kapcsolatunk, hogy bármi történhetett volna.
2014. aug. 7. 12:08
 10/14 kovpet ***** válasza:
7 éve? Hány évesek vagytok?
2014. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!