Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy oldjam meg, hogy húgommal...

Hogy oldjam meg, hogy húgommal és legjobb barátnőmmel is egyformán legyek együtt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat lógok a legjobb barátnőmmel.Kevesebbet vagyok a húgommal.Húgomat ez egy cseppet zavarja.Inkább akkor amikor éppen nem megy sehová hanem itthon van és én is elmegyek,mert ő is sokat eljár,akkor nyilván nem zavarja.

Sokszor van,hogy együtt megbeszélünk vmit,hogy ide-oda megyünk.De mivel barátnőm időérzéke nem a legjobb sokszor elhúzódnak dolgok és utána már húgommal járkálni nem sok kedvem van.


Viszont van amikor barátnőmet mondom le vagy vagyok vele kevesebbet,hogy húgommal legyek.


Mind két oldalról kapom,hogy mindig csak x lógsz jajj mindig csak y-al akarsz lenni.


Húgom sokszor hív bulizni,de nekem az ő társasága nem bejövős így lemondom,barátnőmmel persze elmegyek.Ezt is mindig megkapom.


Mi lenne a célra vezető?


2014. júl. 10. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt.

Amúgy hugod meg a barátnőd egy idős?

2014. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyiket vidd egyszerre :)
2014. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is mindig húgomra kellett vigyáznom. 15 évesen ő volt 10 éves. El sem hagyhattam a lakást, mert akkor ki marad rá vigyázni... Vittem magammal. Nem hátráltatott a hülyeségben, és otthon se köpött be hogy mit csinálunk, mert minden balhéban benne volt ő is.
2014. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem az nem megoldható,hogy együtt menjünk.

Annyira nincsenek jóban,másik meg jórészt mindig barátnőmmel meg egy haverjával vagy barátjával megyünk ide-oda.Plussz a húgom nem kéne oda,meg barátnőm velem akar lenni nem vele.Mellesleg tényleg olyan dolgok vannak,amiről nem kell hogy tudjon.Szóval nem megoldható.Na meg sokat vagyok barátnőmnél.Húgom nem hiányzik oda,hogy őszinte legyek.

Bulizni vagy strandolni még oké,de úgy a hétköznapokban nem éppen jó ha együtt megyünk vhová.Ezért is jobb ha hol az egyikkel hol a másikkal vagyok.

2014. júl. 12. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell rá vigyázni.
2014. júl. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!