Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a tesóm egyfolyt...

Mit tegyek ha a tesóm egyfolytába megver?

Figyelt kérdés

ma reggel tesómnak nem volt jó kedve,elment zuhanyozni.. addig mondta h söpörjek fel mindenhol,vigyem le a szemetet,mossak fel,tegyek rendet.. megcsináltam..majd mikor kijött mondtam neki hogy énis el szeretnék menni zuhizni.. erre ő meg elkezdett csapkodni,üvölteni velem hogy hogy képzelem... majd neki állt mosogatni majd üvöltözött velem hogy mindent neki kell csinálni mikor eddig csak feküdt meg fürdött.. és megvert.. de mindig ezt csinálja nem tudom miért.. és mindenki neki hisz :( multkor papa leoltott engem hogy tönkre teszem a családot,takarodjak.. én tényleg nem értem:( mit tegyek? SEGÍTSETEK!

12/l


2014. aug. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hmm és,hogy csináltál rendet ha a tesódnak mosogatnia kellett miután kiszakadt a zuhi alól??:))
2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma ő volt a "mosogatós" :)
2014. aug. 14. 12:45
 3/4 acelsziv ***** válasza:
iratkozz be valami küzdősportra. És adj neki egy akkora sallert, hogy a fal adja a másikat.
2014. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Papáddal ne beszélj többet, aztán tanulj meg bunyózni és vert péppé a tesódat.
2014. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!