Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nekem apum alkohol...

Mit tegyek? Nekem apum alkoholista ha jozan nagyon jol elvagyunk ha iszik kiabál kötözködik megver anya mellete áll nem hajlando elhagyni de már borzasztoan fáj mikor megüt:/ van mikor felemel és eldob 14éves vagyok

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
keresd fel a gyermekjóléti szolgálatot
2013. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azok is mit tesznek?
2013. aug. 25. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
védelembe vesznek, elküldik apád elvonó kúrára....
2013. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de azok is mit tesznek?"


Szó szerint szarnak bele, nálunk is ez volt 5-ör rendőrt is hívtam faterra, azok is szartak bele. Mivel jópofázott nekik meg vicceket mesélgetett, elröhögtek vele 5 percet és kezdődött elölről.


Leszel még te 18 éves addigra megerősödsz, és pofán verheted a rohadt görényt. Én is ezt tettem, nagyon rászolgált a kezelésre. Ha nem akarsz várni 4 évet, vannak haverjaid 7-8 14éves is eltudja verni, fizethetsz 10 000-et pár foci drukkernak az is megoldás.


Fél évig jó felnőtt lett utána szavát sem lehetett hallani, nevelni kell ennyi.

Mostanában megint kanászodik, 20kg többletemet be kell lassan megint vetnem a jó cél érdekében...


Vigasztaljon a tudat az idő múlásával ő gyengül, viszont te erősödsz, jón még a részeg söpredékre is verés.

De ne vidd túlzásba, iszonyat boldogságot fogsz érezni mikor elsőre eltudod verni, nehéz lesz abbahagyni. Ő is ilyen örömöt érezhet valószínűleg mikor téged ver. Engem is 4en szedtek le róla, elrepedt a csuklóm annyit gyapáltam, de megérte!

2013. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ugyanez van nálam is!!:'(
2013. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van más rokonod? A gyámhatóságtól lehetne segítséget kérni, de ha ezt nem mered most rögtön, akkor addig is itt névtelenül is beszélgethetsz (emailben vagy telefonon):


[link]


[link]


Van az iskolában vagy az önkormányzatnál gyerekpszichológus, ifjúsági pszichológus? Ő képes lenne igazolni, hogy valószínűleg tényleg bántalmaznak, és tudna segíteni abban, hogy hogyan lehetne elindulni.

2013. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!