Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy rendezzem a kapcsolatot...

Hogy rendezzem a kapcsolatot a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag legjobb barátnők voltunk, de a volt barátja mindent tönkretett. Elhagyta a nővéremet és arra fogta, hogy engem szeret. Semmi sincs köztünk, soha nem volt és nem is lesz, már csak azért sem, mert nem az esetem, de még ha az is lenne, a testvér exe tabu. A nővérem nem hisz nekem, gyűlöl és próbál keresztbe tenni nekem a magánéletben és a munkában is, mert sikeresen elérte, hogy fegyelmi eljárást indítsanak ellenem egy állítólagos lopásért. Nagyon kivagyok. Amiket néha megenged magának, az már zaklatás, de a nővérem, mégsem jelenthetem fel. Nem tudom, mi legyen.
2014. aug. 20. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feljelenteni. Egyszerűen jól verd el, mert ez tényleg nagyon durva. Vagy tegyél egérfogót a cipőjébe, a samponjába önts jó nagy mennyiségű folyékony ragasztót.
2014. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
De igen, feljelentheted, és ha ő így bánik veled, akkor a legnagyobb butaság a család-kártyát tartogatni. Te semmit sem ártottál neki, de hagyod, hogy kikészítsen, csak mert ő a nővéred? Benned született újjá Teréz Anya, vagy mi?
2014. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak rontanék a helyzeten, ha visszatámadnék. Nem vagyok Teréz anya, de nem hiszem, hogy tovább kéne hergelni azt, aki már kifordult önmagából.
2014. aug. 20. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Igy van csak rontanad a helyzetet!!!!ugyanis ne hogy mar a tesodal haboruz!!es ha ugyanugy banna vele te sem lennel jobb ember!!!!!


Nos !szerintem.az lenne a legjobb ha a noveredel le ulnel es elbeszelgetnel komolyan . Hogy hogyan tud neki bebizonyitani hogy nem volt semmi kozod az exhez!!!es neked ngyon faj hogy ennyire nem bizik meg benned a novered,es ettol csunyabb dolog nem kell hogy egy pasi miatt haboruzatok!!mond meg te nagyon szereted tesodat barmi tortenjen is ti tesok maradtok es hagya el ezt a haboruzast!!! Es ha van egy lehetosegte novered es az ex.. talizatok egyutt!!!es olvas be az exnek hogg miert kell tonkre tenni igy egy kapcsolatot ket testver kozott... es magyataza meg a novered elott megis mire fel allitja azt hogy te kapcsolatban vagy..voltal az exel!!!!!


Ha viszont igaz akkor ne tagad a vegtelensegig hanem valld be a nkverednek es kerd a bocsabatas... megbanas is segithet!!!!!


Remelem rendezodni fog koztetek a testveri viszony!!!!

2014. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megszakítani a kapcsolatot. A testvér státusz semmire nem jogosítja őt. Pláne nem ilyen cselekedetekre
2014. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!