Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van rá esély, hogy lövi magát?

Van rá esély, hogy lövi magát?

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten élek már egy éve elköltöztem otthonról.

Amikor eljöttem tudtam h a tesóm 26F füvezik és ekizik, meg más drogot használ amit nem ismer jelenleg a társadalom (az új drogok)

hazajöttem és pár napra és véletlen (nem kutattam, csak a kukáját kértem kölcsön) találtam a tesóm szobájában egy égetett kanalat fehér lerakódással, emellett fecskendős csomagolást, tűt meg fecskendőt viszont nem.Prevenció semmit nem ér, én mentőápoló vagyok és próbáltam mondani neki h mik az egészségre és társadalomra mért veszélyei, de tisztában van vele. Hamarosan hazamegyek de itthon csak azt hallom be van kattanva, kiborítja anyámat, tesóimat mindenkit körülötte és magát is tönkreteszi. A közbelépésen kívül mit ajánlanátok? Tudja h függő és tudja h segitségre szorul, sőt még vallásos is és tudja h a pokolra jut. Szóval én kifulladtam ebben a pár napban amit itthon a régi családom nap mint nap átél. Szerintetek van rá esély h lövi magát? És mit tennétek ti a helyemben 22évesen?



2014. aug. 27. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megnézném a karját, és beutaltatnám őt elvonóra. Mint mentő ápoló tudnod kell, hogy hogyan lehet ezt elintézni.
2014. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szinte biztos, h lövi magát. Ez nagyon nehéz küzdelem lesz. Ha már odáig eljutna, h ő maga is meg akarna szabadulni a függőségétől, lehetne segíteni rajta, mert akkor el lehetne vinni elvonóra, egyéb terápiára. De így nem nagyon, szinte tehetetlenek vagytok. Remélem, valaki tud nektek segíteni, mert ez valóban maga a pokol lehet a családnak.
2014. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos lenne ez a kérdés.A karon hol lehet megtalàlni a helyét, ha valaki lövi magát?A felsõ bal karba belül is szokták?Sajnos én is láttam valakin ilyesmit, és nagyon féltem, de nem mertem rákérdezni.
2014. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. De ha mar heroinnal el, akkot nagyon a vegen jarunk... Onnan nem nagyon van vissza, csak kokemeny akarattal.
2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes kutások szerint, az íriszen a kokain- és a herionabúzus fehér vonalakat képez.
2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek, Nehogy azt hidd, h beutalóval bent lehet tartani egy elvonón bárkit is. Volt h bevittünk egy heroin hatása alatt álló 8kerületi lakost a toxikológiára rendőri kísérettel mert megtámadott engem és a sofőrt ellátás közben. Erre 3 napra rá újra kimentünk hozzá de akkor ismeretlen eredetű drogot használt. És még meg sem baszták h nekem támadt (nem ütött meg). A mentős csak akkor fog téged a beleegyezésed nélkül kórházba vinni ha kiskorú vagy vagy suicid esetleg drog alkohol túladagolt, egyébként elutasíthatod a kórházba szállítást és a helyszíni ellátást.
2014. aug. 27. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten nem heroinnal lövi magát, mert a nálunk kapható heroin barna, nem fehér. Inkább speedet szúrhatott. Ha mentős vagy akkor azért tisztában kéne lenni a drogok hatásaival. A heroin hatása alatt az ember végtelenül nyugodt, sokat fekszik, pihen, keveset beszél, és tűhegynyi a pupillája. A herointól többnyire nem "kattan be" az ember legfeljebb az elvonási tüneteitől. Ha tippelnek kéne, a tesód valami gyorsat fogyaszt.
2014. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az ecstasy is képes erős pszichológiai függőséget okozni, a heroin pedig erős fizikai függőséget is okozni fog. Ha valaki elindul ezen az úton, akkor nehezen fog visszafordulni. Ezt ő fogja fejben eldönteni, te maximum a kész érveket tudod elmondani neki.
2014. szept. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!