Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom (katolikus:áldozott),...

Andrejja075 kérdése:

A párom (katolikus:áldozott), én katolikus vagyok de nem áldoztam (nem vagyunk házasok). a keresztmami ö református és nem konfirmált, a keresztapa katolikus és nem áldozott (ök házasok). ienkor van esély h mégis ök legyenek a keresztszülők?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Már hogy jön ide az hogy ő nem konfirmált????

Már miért ne lenne esély? De ha ennyire érdekel ez a vallási téma miért nem kérdezed meg a papodat?

Ha katolikus vagy, elmész a legközelebbi templomba és a gyereked jövőjéről nem itt teszel fel kérdést legközelebb.

2014. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

"ienkor" = ilyenkor


tényleg ilyen gyerek írással akarsz házasodni?

Tényleg papot érdemes kérdezned. Már ha ennyire érdekel ez téma és ennyire vallásos vagy

De cukrot ne adj a gyereknek! :P

2014. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

LOL


Én semmit nem csináltam a fentiek közül, csak kicsi koromban megkereszteltek. A barátommal vagyunk keresztszülők, semmit nem kellet tenni, csak némi pénzt adni a papnak. Én egy Forintot sem adtam volna a korrupt társaságnak, de a nagyszülők ragaszkodtak hozzá.

2014. aug. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ienkor"???


Biztos, hogy ilyen írással egyáltalán való neked gyerek? Mire fogod tanítani?

2014. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Áldozzál te is.

Egy kecske mondjuk jó lesz.

2014. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, jól kioktattak helyesírásból, ami nem válasz a kérdésre. Én úgy tapasztaltam, hogy a református pap megkereszteli a gyereket akkor is, ha a sem a szülők, sem a keresztszülők nincsenek megkeresztelve. Az evangélikust nem tudom, katolikusoknál meg paptól függ, van aki ragaszkodik a szülők, de inkább a keresztszülők keresztleveléhez, van, aki nem. Amúgy tényleg nem ártana a helyesírásodon javítani.
2014. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehetnek keresztszülők.Annyi a feltétel,hogy legalább az egyik keresztszülő katolikus legyen./Feltételezem katolikus keresztelőt szeretnétek./
2014. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!