Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek melyik jobb ha a...

Szerintetek melyik jobb ha a két testvér között 2és fél év a korkülömbség, vagy ha 10év a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Mikor fognak kevesebbet veszekedni és féltékenykedni egymásra,ha két és fél év van a gyerekek között,vagy ha 10 év a korkülönbség köztük?

2014. aug. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem lehet előre megmondani, hogy jó vagy rossz testvérek lesznek-e, de általában azért 2,5 év különbséggel több közös élményük és témájuk van, mint tízzel.
2014. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
10 év korkülönbségnél valószínűleg kevesebbet fognak veszekedni meg féltékenykedni, de nem is alakulhat ki köztük olyan szoros testvéri kapcsolat, mint kisebb korkülönbségnél.
2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ahol 10 év ott kevesebbet fognak veszekedni, hisz mire veszekedős korba ér a kicsi lényegébe a nagy kirepül. Szerintem a 10év nagyon sok, az már szinte két egyke egy családban.
2014. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 ev van koztem es hugom kozott. Szeretjuk egymast, viszont nagyon sokat veszekszunk. Mindenfele kis hulyesegen osszekapunk. (10eves, en pedig 18)


Mostohanoveremmel 4ev van koztunk. Es mikor o volt peldaul 14 eves, en 10 eves akkor nagyon sokat veszekedtunk, mivel o mar piciket komolyodott, en meg gyerek voltam. De mikor en is elkezdtem komolyodni, javult a kapcsulatunk is. Azota nagyon jo a kapcsolatunk.


Szerintem a kis korkulonbseg jobb!!:)

2014. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes.magambol kiindulva 26eves vagyok van 2 20eves tesomegy 17 es egy 10 eves.hat azt tudom mondani h a legkisebbel a legszorosabb a kapcsolatom.16voltam mikor szuletett es imadtam babazni vele.iden szuletett meg a kisfiam,neki van ket feltestvere 16,14evsek.imadjak.persze jatszani ugy mar nem fognak tudni egyutt.ezert gondolkozunk egy kisteson.:-)
2014. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, nekem van egy 2 évvel fiatalabb öcsém, akivel egyszerűen képtelen vagyok nem veszekedni. De van egy 8 évvel idősebb bátyám is, akivel... pont ugyanez a helyzet. :D Egyik se jobb, mint a másik, talán azt leszámítva, hogy a bátyám már nem él velünk... 16/l
2014. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már nem azért...de amiért 10 év korkülönbség van a testvérek között akkor mért lennének szinte egykék a családban? Ez HÜLYESÉÉÉÉÉG!

A nővérem és a bátyám közt 3 év van, köztem és a nővérem közt 14, és köztem meg a bátyám közt 11! És mégis remekül kijövünk egymással, és nagyon szoros a kötelék.

De aki nincs ilyen helyzetben, az nem tudom, hogy milyen alapon ítélkezik!

2014. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a két és fél év korkülönbség jobb.
2014. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!