Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Letezik, hoyg ugy kihuljon a...

Letezik, hoyg ugy kihuljon a szeretet ket testver kozott, ahogy az elvalt hazasparok kozott?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor hallottunk már róla, hogy vannak testvérpárok, akik évtizedekig nem beszéltek egymással.
2014. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ismerek olyanokat, akik annyira utálják egymást, hogy évek óta nem is beszélnek, nem is érdekli őket, mi van a másikkal.

Sajnos a vérrokonság sem jelent mindig alapból szeretetet is.

2014. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 macikamacika válasza:
Sajnos igen.
2014. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos létezik, sok családban előfordul igen gyakran. Sok ilyet hallok.
2014. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát bizony megtörténhet ilyesmi, nem is olyan ritkán, mint gondolnád. Én magam is ismerek pár ilyen embert.


Just_One_Person

2014. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A testvéri kapcsolatot is ápolni kell, elfelejtődik a gyerekkori közös múlt, ha később keresztbetesznek a másiknak,. Pl. gyakori az örökség körüli harc, vagy ha az egyiknek jobban megy, irigység, lenézés, kihasználás. Kölcsönösen segíteni egymást, önzetlenül, kritika nélkül, nem visszaélve a helyzettel, akkor megmarad a jó testvéri kapcsolat.
2014. szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen...sajnos...
2014. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen létezik Én vagyok az öcsi és van egy nagy entelektüel bátyám akihez mindig nagy szeretettel viszonyultam de csak akkor volt velem fontos a kapcsolata ha őneki kellett valami,igaz a második felesége családcentrikus volt és Ő azért szerette a családot de a mostani teljesen át-alakította a súlyos rákbetegsége ellenére kapcsolatunk régóta megszűnt, ha tudnátok kiről van szó elképednétek
2015. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!