Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég megismerkedtem egy...

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon megtetszett nekem, és ahogy a viselkedéséből gondolom, mondott is utalásokat. Nem szeretném elrontani. Mondanátok tanácsokat hogy viselkedjek amikor találkozunk, mert szeretném kihívni őt sétálni tópartra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó helyre jöttél,itt a többségnek párja sincs és nem is tudja hogy kell csak neten menősködik,tisztelet a kivételnek.
2014. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez személyfüggő...ismerd meg, tudd meg mit szeret, legyél vele figyelmes, kedves...


sajnos vannak olyan lányok is akik azt szeretik ha semmibe veszik őket és leszólják (nem ironikusan mondom, tapasztalat), hát ilyennel el kell gondolkozni megéri e összejönni...

2014. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vidd, és lökd be a vízbe utána meg mond neki, hogy vetkőzzön le, és tegye ki a napra a ruháit addig megtudod húzni
2014. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig amennyire ismerem kedves, nem egy nagyszájú r_banc, érdeklődő és szereti ha szeretik :P
2014. aug. 6. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő 14 én 15 leszek :)
2014. aug. 6. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél laza;)


Összejöttetek? :)

2016. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!