Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem, hogy jobban szeret,...

Úgy érzem, hogy jobban szeret, mint egy testvért kellene. Hogy beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

Az én anyukám és az ő apja szeptemberben házasodtak össze, én augusztusban költöztem haza külföldről.

Előtte is ismertem, mert őt mindenki ismeri és beszéltünk is párszor, mondhatni jóban voltunk.

Mikor én elköltöztem, a szüleink kapcsolata még nem volt komoly. Most meg már együtt lakunk.

Viszont én úgy érzem, hogy nem épp mostohatestvérként tekint rám és nem tudom, hogy ezt mégis hogy kezeljem.


(Mindketten 17 évesek vagyunk.)


2014. okt. 11. 18:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
36%
Dugjatok
2014. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egyelőre csak figyelj, lehet, hogy félreérted, és csak barátkozni akar, elvégre neki is új a szitu.


Ha egyértelmű a dolog, hogy másképp tekint rád, ülj le vele beszélgetni, hogy próbáljon túllépni ezek, mert egy fedél alatt éltek, és nagyon megnehezíti a dolgotokat.


Arra azonban készülj, hogy pont az együtt élés miatt neki sem lesz könnyű eltávolodnia tőled, így ha a helyzet nagyon kényes lenne, maradna, valakinek költöznie kell, ha már nagykorúak vagytok.

2014. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, mivel genetikai kapcsolat nincs köztetek, innentől kezdve a ti döntésetek, hogy hogyan kezelitek... akárhogy kezelhetitek:)))
2014. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
80%

F v L Vagy? Szerintem nem a legjobb dolog!

Mert fiatalok vagytok és a későbbiekben nagyon sok konfliktus lehet emiatt!

2014. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Szerintem az elég egyértelmű jel, hogyha egyszer együtt aludtunk és történt közöttünk pár dolog.

2014. okt. 11. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek?
2014. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk hogyha történt köztetek egy s más, akkor te se mostohatestvérként tekintesz rá.
2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha történt, akkor aszerint kezeld. És nyíltan beszélj vele, ne kerülgesd a forró kását. Amit Te szeretnél, arról beszélj vele.
2014. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Ha szexelni akarsz v csináltátok már te dolgod de legalább kotont használjatok és tartsátok titokban.

Tudod milyen gond lehet ebből ha becsúszik egy gyerek ?


A vérfertőzést az emberek jobban megvetik mint kb bármi mást, én ezzel nem villognék még is se.

2014. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le, mert én még szűz vagyok, meg pont Ő állított le... Vonzódok hozzá, de ez akkor sem mehet így tovább.


Utolsó, hogy lenne már vérfertőzés, hogyha nem vagyunk vér szerinti testvérek?

2014. okt. 11. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!