Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőtt korban ennyire eltávol...

Felnőtt korban ennyire eltávolodnak egymástól a testvérek?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódott vagyok.Tesóm külföldön dolgozik,tavaly találkoztunk utoljára.Most hazajött látogatóba,de olyan érdektelen a család iránt,amilyet én még idegenektől sem tapasztaltam.Mert az ember már csak udvariasságból is megkérdezi a másikat,hogy hogy van.Egyfolytában csak másokról beszélt,( a rég nem látott barátait is meglátogatta),de tőlem,tőlünk még csak annyit se kérdezett,hogy mi újság,hogy vagytok.Azt még halkan hozzátenném,hogy én segítettem neki kimenni külföldre.Nem várok hálát érte,de jól esett volna ha legalább szinlel egy kis érdeklődést a hogylétem felöl.
2014. okt. 14. 05:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi pont felnőttként kerültünk közelebb.
2014. okt. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul.
2014. okt. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nalunk pont ez a szitu,en Sem szivesen beszelek a tesommal,ha hazamegyek,de ö Sem egy kisangyal.Biztos oka van ra a tesodnak,ha nem erdeklödik utanad.
2014. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak utánam,egyik tesónk után se,sőt anyukánk után se!Mi oka lehetne rá?Magamhoz vettem a gyerekeit,hogy ki tudjon menni dolgozni,két évig én neveltem őket!Egy büdös vasat nem küldött soha,a gyerekeinek sem!Nemrég műtöttek,egy "hogy vagy" marha nagy erőfeszítés tényleg!
2014. okt. 14. 06:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megromlott felnőtt koromra a viszonyom a testvéremmel. Már egy éve nem is beszéltünk. Hazudott, kihasznált, elmondott mindennek. Ez van.
2014. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
volt amikor felnőtten hozzá mentem az albérletébe lakni, mert ott dolgoztam és akkor lett érdekes, "nem nézheted a tv-t,mert azt nem fizeted..."meg hasonlók, holott együtt, egy szobában nőttünk fel..
2014. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

*meg 60 ezres vezetékes teloszámlát rám fogott, sérelmezte, és ezt jópár év után tudtam meg, úgy, hogy visszahallottam. meg olyanokat is mondott rólam a hátam mögött, hogy igénytelen vagyok, nem takarítok, holott CSAK ÉN takarítottam és minden nap..és még el is hitték a szüleink amikkel lejáratott.


nagyon rosszul esett!

2014. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szánalmas,milyen emberek vannak!Erre mondják,hogy testvért nem választhatsz magadnak,azt melléd b...k!
2014. okt. 15. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki , hogy mit gondolsz, és talán ő észre sem vette hogy így viselkedik. Hívd fel a figyelmét erre,és majd meglátod hogy reagál. Anyukád is beszélhet vele és akkor majd észre veszi magát.
2014. okt. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki hogy 2 évig nevelted a gyerekét és tovább nem vállalod főleg hogy nem is fizet semmit. A viselkedése sem tetszik, és gondoskodjon ő a gyerekéröl. Majd észre veszi magát.
2014. okt. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!