Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Reménytelen eset a bátyám?

Reménytelen eset a bátyám?

Figyelt kérdés

Áprilisban megismerkedett egy 30 éves lánnyal (a bátyám 35). Azóta havonta egyszer szakítottak. A lány durva jeleneteket rendezett, hisztérikusan féltékeny mindenkire, többek között rám is (én a legkisebb húga vagyok a bátyámnak). Egyszer meghallottam, hogy anyukánkra azt mondta, hogy rohadt boszorka, mert anyu felhívta a bátyám szombaton, hogy segítsen a nagyszüleink házánál, a lány meg felháborodott, hogy miért zavarja őket anyu.


Egy hete szakított ismét a lánnyal, hazaköltözött (mondjuk szerintem 35 évesen sem kéne azonnal összeköltözni valakivel, ismerkedjenek, találkozzanak, egyszer-egyszer aludjon ott, de amíg nem ismerik egymást, addig teljesen felesleges átköltözni hozzá).

Leültünk együtt, és csak ömlött belőle a szó.


A lány gyűlöl minket, mert szerinte egy férfinek a korábbi családját(!) hanyagolni kéne, és csak a barátnővel foglalkozni.

Elmesélte azt is, hogy a lány többször megütötte, leverte róla a szemüveget, rég meghalt édesapánkról azt mondta, hogy "legalább korán megdöglött". Erre a bátyám majdnem szájonvágta, a lány meg le akarta köpni.


Szóval a bátyám hazajött, sokat panaszkodott, és mondta, hogy szerencsére megszabadult a lánytól.


Erre!!!!! Tegnap reggel küldött neki a csaj egy üzenetet, hogy beszéljék meg. A bátyám meg mint egy holdkóros, ment vissza a lányhoz beszélni, és már aznap ott aludt.


Hogy nyissam fel a bátyám szemét, hogy amiket ő maga elmesélt, azok alapján is NAGYON GÁZ a csaj?? Hogy felejtheti el azt, amiket elmesélt róla, és hogy tud visszamenni hozzá ismét??


Hatszor szakítottak hat hónap alatt, nem hiszem, hogy ez így normális!!!!



17L


2014. okt. 22. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád egy idióta. A szív irányítja az észt----ennél rosszabb dolog nincsen!
2014. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez tényleg nem tűnik egy jó kapcsolatnak, de erre a bátyádnak magának kell rájönnie. Viszont néhány dologban lehet, hogy a barátnőnek is igaza van. Ugyanis ebben az életkorban már elvárható, hogy egy férfi ne az édesanyjához fusson haza, ha baj van, hanem önálló életet tudjon élni. A bátyád nem viselkedik felnőttként. Talán az anyukád még sokkal hangsúlyosabb személy az életében, és ezt tapasztalatból mondom, így nem is fog egy párkapcsolatban sem előre lépni tudni, egy korrektebbül viselkedő lánnyal sem. És még valami, a hasonló a hasonlót vonzza. 29n
2014. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád nemsokára rá fog jönni, hogy hagyja a francba ezt a lányt. Nem véletlen, hogy nektek is elmesélte, hogy mekkora szemét ez a csaj, valószínűleg pszichésen beteg, a leírásod alapján. Szerintem egyenlőre hagyd, hogy minden menjen a maga útján, eddig is szakított vele már többször, szerintem csak hetek kérdése és otthagyja a csajt. Egy 35 éves embernél, már nagyon sok minden bejátszhat, pl. fél, hogy nem talál párt, stb. de ilyen nőt épeszű férfi nem akar magának, ez biztos. Ha mégsem szakít, hanem komolyabbra fordul a kapcsolatuk, akkor kellene beszélned a bátyáddal és finoman meggyőznöd arról, hogy a család fontosabb, mint az őrült barátnő.
2014. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 Dehogy vonzza a hasonló a hasonlót :) Volt már jó sok kapcsolatom, gyakorlatilag mindegyik pasim teljesen más egyéniség volt, semmi közös nincs bennük. Attól még, mert jól kijöttem velük, nem feltétlen hasonlóak hozzám.
2014. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a csaj selejt, úgy se fogják egymást bírni.
2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is más volt az összes pasim, mivel két egyforma ember nincs, viszont egy dolog mindegyikbe közös volt, még pedig, nehezen vált le az anyjáról (mint ahogy én is). Persze ezzel nehéz szembe nézni, van, aki nem is akar. Mondjuk 17 évesen még megértem a kérdezőt, hogy az anyukája pártján áll, de 35 évesen már nem ez az élet rendje, menete. Igen is, a párunk mellé kell állni, a vélemény különbségekben is. És senki ne értse félre, nem az egymás uszításáról, mocskolódásról beszélek, vagy ha valakinek párkapcsolata van, már rá se nézzen a szüleire. Arról beszélek, hogy a fontossági sorrendnek bizony fel kell cserélődnie. Sok házasság megy tönkre ennek hiányában.

És még egy dolog, a barátnő ilyen durva kitörésének bizonyára volt előzménye, amiről nem szól a fáma. Biztos nem arra mondott ilyen durva dolgokat, hogy "drágám, milyen napod volt ma?".

2014. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viszont jelen esetben annyira szélsősége reakciókat váltanak ki egymásból, hogy egyet értek, jobb, ha hagyják egymást. És valóban helytelen viselkedés az anyós/após ilyen durva minősítése.

DE! Ha a szülők nem segítik a gyerekük kapcsolatát, akkor 50 évesen is otthon fog maradni. Az éremnek mindig több oldala van.

2014. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. A lány megütötte a bátyámat

2. Azt mondta édesapánkra, hogy "legalább korán MEGDÖGLÖTT"

3. Amikor anya felhívta a bátyámat, segítségre volt szükségünk, nem azért hívta fel őt, hogy direkt zavarja őket. A csaj meg a háttérben pampogott, hogy a rohadt boszorka miért nem tudja békénhagyni már őket szombaton. Nem telefonált előtte, szóval nem az van, hogy állandóan zavarta volna őket bármelyikünk is.


Egyértelmű, hogy a csaj el akarja marni a családunkat a bátyám közeléből.


És azt, hogy a bátyám kifakadt itthon, nem kéne annak venni, hogy anyapicifia. Egyszerűen elmondta nekünk.



"Igen is, a párunk mellé kell állni, a vélemény különbségekben is. " - szerintem pedig amellé kell állni, akivel egyetértünk.



"És még egy dolog, a barátnő ilyen durva kitörésének bizonyára volt előzménye, amiről nem szól a fáma. Biztos nem arra mondott ilyen durva dolgokat, hogy "drágám, milyen napod volt ma?""


Olvasd még egyszer végig, amiket írtam, mert valahogy elsiklottál fontos mozzanatok felett.

2014. okt. 22. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer hangsúlyozom, nem értek egyet ezzel a viselkedéssel. Nem akarok vitába szállni, olyan dolgokat mondott ez a nő, amivel jogosan nagyon megsértett, megbántott. Azonban szerettem volna rávilágítani a "reménytelen" bátyád szempontjaira. De hasonlóan "reménytelennek" érzem, hogy megértsd ezeket a szempontokat.
2014. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!