Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire reménytelen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire reménytelen eset vagyok? Sosem lesz párkapcsolatom? L

Figyelt kérdés
Lassan töltöm a 21et, de közöm még nem volt fiúhoz. Se csók, se semmi. Volt már hogy flörtölgettem pár sráccal, de nem jött össze végül. Nem vagyok ronda, mielőtt még ezzel jönne bárki. Csak egyszerűen néha nincs elég önbizalmam, vagy nem tudom mi lehet a probléma. :/ Valami tanács? 20/L

2014. febr. 28. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mintha én írtam volna ki a kérdést.. :D azaz a legtöbb dolog megvolt, csak párkapcsolat nem :) hát ez van, ilyen a szerencsénk :D majd egyszer eljön a mi időnk! 21L
2014. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak a szuperadoniszokat veszed észre
2014. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
[link] pont szingli :D
2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Magasan van az a rúd!
2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemeken szoktak rendezni közösségi programokat.

Azokra járj el.

Vagy csoporton belül kezdeményezz, merj kérdezni, dolgozz össze a többiekkel. Ezek segíthetnek szocializálódni.


Igazából nem sokat írtál erről, ismerős a dolog, de biztos különbözik a helyzeted, ha kifejted...

2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs nálam magasan a léc szerintem. Nem csak az "adonisz" pasikat veszem észre, sőt, náluk pláne nem mernék kezdeményezni, nincs annyi önbizalmam. Persze azért valamilyen szinten fontos a külső, de nem minden.
2014. febr. 28. 22:36
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

mért ne lenne csak lehet nem olyan fiút kéne keresned akinek ral 3476 a szem,színe 194.3cm magas és a 83.7 kg

stb

sok rendes fiú van aki nem is mer odamenni a hozzád hasonlóhoz mert tudja elhajtod

gondolod írj már lassan úgy is füzetet kell vezetnem a hozzád hasonlókról akiket okosítok nap mint nap

2014. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 7es, épp ezt írtam az imént, hogy nincsenek konkrét elvárásaim :) Legalábbis ilyenek mint amiket te leírtál, tuti nincsenek :D
2014. febr. 28. 22:42
 9/20 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdést kiírókkal úgy elbeszélgetnék egyszer...
2014. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Menj bulizni.
2014. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!