Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen eset lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leírom a történetem, kíváncsi vagyok mások véleményére. Nem tanácsot szeretnék, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol. Nem fogok rossz pontot adni egy-egy őszinte véleményért.


Szóval tetszik nekem egy lány, akivel egy gyülekezetbe járok.

Gyakran szoktam Őt nézni, néha-néha összefutott a tekintetünk is. Egyszer mikor korábban érkeztem, odajött és elbeszélgettünk kicsit. Teljesen hétköznapi dolgokról, hogy ki mit tanul, stb. Nekem csak még szimpatikusabb lett eztán, szóval még jobban néztem Őt. De aztán már nem jött oda köszönni később. :\ Szóval eddig 1x beszéltünk össz-vissz és gondolom ott is igen rossz benyomása lett rólam. Én igyekeztem magamat adni, nem színészkedtem.


Ma pedig páran a gyülekezetből - főleg fiatalok - elmentünk focizni. Semmi komoly, csak a játék élvezete meg a társaság a lényeg. Ő is ott volt. Jó volt a hangulat szerintem, pár nem vagyok nagy társasági ember. Annyi, de annyi alkalmam lett volna odamenni hozzá, de egyszerűen képtelen voltam. :(

És ez egy iszonyatosan rossz érzéssel töltött el, szóval félre is ültem egy kicsit. Úgy vettem észre, hogy kicsit Ő is visszahúzódóbb típus, ahogy én is... szóval nem igazán szóltunk egymáshoz, csak fél szavakat.


Az önbizalmam az kb nemlétező dolog és visszahúzódóbb is vagyok, legalább is kezdeményezés-ügyileg. (ha már odajött valaki, hamar oldódom) De közben olyan szívesen odamentem volna hozzá egy kicsit... Mégis, valami visszatartott. Érzett valaki valaha hasonlót? Szerintetek halott helyzet? Iszonyatosan rossz érzés ez, mert tényleg nagyon szimpatikus a lány, de így halva születettnek tűnik a dolog.


Egyébiránt teljesen egyet értek azzal, ha valaki azt írja, hogy férfiatlan vagy nevetséges. Tudom. Csak egyszerűen... nem megy. :\ Félek mindig, hogy irritálja az embereket a közeledésem. Nem csak nőügyileg, hanem akár ha barátkozásról van szó.



2014. márc. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Növessz tököt gyermekem.

Isten

2014. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van az elsőnek. A nőknek férfi kell. Ha arra sem vagy képes, hogy odamenj hozzá, akkor mi lesz később?
2014. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz. De az a helyzet, hogy ha már kicsit jobban ismerek valakit, akkor ez a probléma nem létezik. Aki közelebbről ismer, nem is gondolná rólam, hogy ilyen problémám lehet, mert teljesen jól elvagyok társaságban. Csak új emberekkel nehéz. De az valami katasztrófa...
2014. márc. 8. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Össze kell szedned magad.Szerintem csak arra vár a lány,hogy TE menj oda hozzá beszélgetni!Amint írtad ő már megtette az első lépést,innentől nem várhatod el,hogy mindig ő menjen hozzád.Te mit gondolnál arról a lányról,akit mindig csak te keresel?Talán úgy gondolja,nem is tetszik neked vagy nem szimpatikus és azért nem beszélsz vele,sosem tudhatod...
2014. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban visszaemlékeztem arra a napra és eszembe jutott, hogy bár oda nem mentem, mikor ott állt közel hozzám, próbáltam beszélgetést kezdeményezni. Kérdeztem tőle ezt-meg-azt. Rövid, egyszavas válaszai voltak.


Én úgy döntöttem, hogy nem fogom ezt erőltetni.

Vannak lányok akikkel akár csak ha barátilag is, de könnyedén elcseverészek akár órákig is, de vele nem megy. Nem azért mert izgulnék vagy ilyesmi. Egyszerűen úgy érzem, nem passzol a személyiségünk. Talán túl visszahúzódóak vagyunk és a hasonlóság taszít minket egymástól. Szimpatikus pedig, de kár erőltetni. Nyomulni meg nem fogok.

2014. márc. 10. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!