Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek irigy vagyok...

Szerintetek irigy vagyok ezért? (bocsi a hibákért, ha van)

Figyelt kérdés

Nos kezdjük ott,hogy a nővéremnek van 1 zöld kabátja.(amit nemrég vett és mostanában azt hordta) a többi persze a szekrényben lapul. Nekem van össz-vissz 2 kabátom(rövid barna,hosszú zöldes-barna).

Minap,mikor hazajött (elötte értem haza) láttam rajta az egyik kabátom. Kicsit kiakadtam,mert megsem kérdezett. Rászóltam,hogy az a minimum lett volna,hogy megkérdez. Teljesen kiakadt és még neki állt feljebb. Aznap már szinte hozzám se szólt. Másnap reggel arra ébredtem,hogy bejön a szobámba,felkelt és természetesen a kabátom kellett neki. Fáradt voltam,így mondtam neki,hogy vigye. Ma és már tegnap is szó nélkül elvitte megint a kabátomat. Előbb mondtam neki,hogy holnap én szeretném felvenni a saját kabátomat. Erre ő vigyorogva megkérdezte,hogy ugye akkor ő felveheti e addig a másik kabátomat. Iszonyatosan idegesít már magában (szerencsére csak féltestvérem). Ja,és rendszeresen tönkretette anyum ruháit is. Nem irigykedem,mert ha vigyázna rá,kétszer meggondolnám,hogy odaadom neki,de így,hogy megsem kérdez iszonyatosan zavar. És azis zavar,hogy mivel ő reggelente korábban indul,ő kényelmesen kitudja választani,hogy éppen melyik kabátomba menjen,nekem viszont ígyis 20x át kell öltözzek,hogy menjen a kabátomhoz,vagy éppen ahhoz a kabáthoz,amit éppen nem akart felvenni. Félek,hogy tönkreteszi,vagy akármi. Én amúgy sem kérek tőle kölcsön soha semmit. És amúgyis,utálom ha horda a cuccaim,úgyse lesz jó vége. Irigy vagyok ezért?


2014. nov. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vagy irigy. nálunk tesómmal ugyan ez megy/ment. ő pl előbb kezdett dolgozni, gondoltam, hogy jaj de jó vesz magának saját ruhát. a fenét. továbbra is az én ruháimat hordta. amúgy én azért nem szeretem amikor felveszi, mert ő van h utcai ruhában aszik, meg otthon is abban van. én ha itthon vagyok mindig átöltözök valami melegítőbe és jobban vigyázok a ruháimra.


az egyetlen megoldás, ha eldugod előle a ruhát(pl ha van ágytartó akkor oda. csak nem fog már az ágyból kikelteni). vagy ha van lehetőséged zárni a szobaajtót akkor be kell zárni.

2014. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy irigy, hiszen ha kéri, odaadod neki. Ő pofátlan, hogy kérés nélkül viszi és még neked kell külön kérvényezned, hogy felvehesd a saját kabátodat.

(Basszus, de jó, hogy bátyáim vannak.)

2014. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy az.. én mindig is utáltam ha valaki a cuccaimat piszkálja.. nekem nincs lany tesóm, de a kolis szobatársam előszeretettel nyulta le a cuccaimat, pedig 2 merettel nagyobb volt nalam... én fogtam es betettem az agynemutartoba par napig es akkor nem tudta lenyúlni amig alszom.. aztán lekopott róluk.
2014. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!