Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremnek vagy nekem volt...

Testvéremnek vagy nekem volt igazam? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,tesóm 18 fiú.Ma itt volt a barátnője én meg direkt cikis dolgokat meséltem róla a csajnak.Amikor elment a lány a tesóm bejött a szobámba elkezdett velem ordibálni én meg vissza beszéltem erre többször pofon vágott.Mondtam hogy beköpöm anyunak a rossz jegyei miatt erre berángatott a fürdőbe és benyomta a fejem a csap alá és kb 1 percig engedte rá a hideg vizet.Anya közbe hazaért és látta hogy sírok meg hogy szárítom a hajam.Kérdezte mi történt.Elmeséltem neki és engem büntetett meg.Jogosan?Szerintem azért nem csak én vagyok hibás..
2014. nov. 14. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
teljesen jogosan. Ha az én testvérem lenne ilyen kíngörcs különbet is kapott volna.
2014. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Csak te vagy a hibás.Nagyon szemát dolgot műveltél, én sem a bátyádat büntettem volna meg helyetted. Neked semmi bajod nem lett egy kis ordibálástól meg vizes hajtól, de a bátyádat rendesen leírhattad a csaj előtt. Majd ha te is olyan idős leszel mint a testvéred megérted milyen amikor a szerelmeddel hazamentek és ott valaki bemószerol előtte. Megérdemelnéd.
2014. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt beszoptad.
2014. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
remélem a tesóid nem felejtenek és ha te hazaviszed a pasid ugyan ezt csinálják. Azon se lepődnék meg ha egy életre elástad volna magad előttük.
2014. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
A testvérednek volt igaza,bár ez nem mentség az agresszív viselkedésére.Ne csinálj ilyet,te sem örülnél,ha lealázna a barátaid előtt.
2014. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Megérdemelted. Kár, hogy 14 évesen csak ennyi eszed van.
2014. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
ne lepődj meg ha holnap megy az osztálytársaidnak körüzenet a babakori meztelen képeidből:-D
2014. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is 14 vagyok a tesóm meg 16 aki szintén lány, de én azért nem mesélnék a barátjának cikis dolgokat inkább hagynám őket. És igen te voltál a hibás, most neked ezzel akkor jobb lett, hogy ilyenket csináltál?
2014. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy semmi! Most ez vicc?!Te kezdted! Megérdemelted, helyedben nagyobbat kaptál volna! Kényes p.csa 14 évesen.. szégyen!!!!
2014. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
#9 vagyok úgy értem ha te az én ''hugicám'' lettél volna nagyobbat kaptál volna
2014. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!