Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremnek vagy nekem volt...

Testvéremnek vagy nekem volt igazam? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,tesóm 18 fiú.Ma itt volt a barátnője én meg direkt cikis dolgokat meséltem róla a csajnak.Amikor elment a lány a tesóm bejött a szobámba elkezdett velem ordibálni én meg vissza beszéltem erre többször pofon vágott.Mondtam hogy beköpöm anyunak a rossz jegyei miatt erre berángatott a fürdőbe és benyomta a fejem a csap alá és kb 1 percig engedte rá a hideg vizet.Anya közbe hazaért és látta hogy sírok meg hogy szárítom a hajam.Kérdezte mi történt.Elmeséltem neki és engem büntetett meg.Jogosan?Szerintem azért nem csak én vagyok hibás..
2014. nov. 14. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Egyikőtöknek sincs igaza. Se neked, se a bátyádnak, se anyukádnak.

1. szemétség cikis sztorikat mesélni

2. a bátyádnak akkor kellett volna valamit csinálni, amikor meséltél (kiküldeni, kizárni a szobájából stb.)

3. k#rvára nem felnőttes dolog megverni valakit, mert te nem tudtad kezelni a helyzetet. Te egy 14 éves kislány vagy, nem volt szép dolog, de a bátyád Elvileg már felnőtt ember, legyen már kicsit több esze mint neked. Mert nincs

4. Hideg vizesről szintén ez a véleményem. Ha én lennék a bátyád barátnője (korban közel állók bátyádhoz) én cikibbnek tartanám ezt a műsorát veled, mint bármilyen régi ciki sztorit. + nem volt szép dolog tőled sem, hogy azt mondtad, beköpöd anyádnak

5. Anyukátok szerintem hülyén reagálta le, én elbeszélgetnek a helyébe mind a kettőtökkel, de én a bátyád viselkedését jobban furcsállom plusz ez a szemet szemért cucc nem egy jó dolog.

2014. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Csúnya dolgot csináltál, ez tény, de hogy a testvérem pofon vágjon...az azért picit túlzás.

Szóval anyukád helyében én mindkettőtöket elláttalak volna.

2014. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Látszk, hogy testvérek vagytok, 2 hülyegyerek.
2014. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
A bátyád úgy veszekszik, mint egy pszichopata, de te provokáltad.
2014. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt a célod azzal, hogy a bátyádat befeketítsd a barátnője előtt?
2014. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

14 év alatt nem tanultad még meg hogy egy báttyot nem ajánlott provokálni? Te jó ég

Egyébként te kezdted magadra vess egy anya meg nem fog belelátni hogy mi történt mert a gyerekek erősen ferdítenek az ilyen helyzetekben óó ha én most elkezdenék mesélni....

Ha nem cikizted volna nem lett volna bajod ha nem beszélsz vissza még akkor sem két helyen is elszúrtad a dolgot. Én mindkettőtöket megbüntettelek volna

2014. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Miért meséltél róla cikis dolgokat? Mi volt ezzel a célod?

Te kezdted ezt az egészet, megérdemelted. Te mit szólnál hozzá, ha a bátyád az osztálytársaidnak, vagy a barátaidnak mesélne cikis, égő sztorikat rólad? Te mennyire díjaznád? Vagy ha a babakori meztelen képeidet elküldözgetné pár embernek.

Megérdemelnéd, hogy ha majd idősebb leszel, és hazahozod a barátodat, akkor majd a bátyád is nekiáll cikis sztorikat mesélni rólad.

2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Először is, besároztad a barátnője előtt. Ha majd szerelmes leszel, és ő ugyanezt tenné, valószínűleg a nagykéssel mennél neki. Szóval az "elkezdett velem ordibálni" elég érthető részéről. Te ezek után visszabeszéltél, a korábbi cselekedeteid alapján biztos nem túl szép dolgokat, mire ő elveszítette a fejét. Nem szép dolog, no de vajon megint ki provokált? Erre te megzsaroltad azzal, hogy elárulod anyádnak. Ő pedig lehűtött téged. Azt hiszem rád is fér. Mindezek után anyád hazajött, és tényleg beárultad a bátyádat. Abszolút érezhető, hogy számodra mindent megér, hogy árts neki, és szerencsére anyád is átlát rajtad. Ha csak te kaptál büntetést, akkor nyilván olyan dolgokat tettél/mondtál, hogy még anyád is megérti, amiért a bátyádnak elborult az agya. Teljesen jogos a dolog, és mindezek után nem csodálnám, ha kellemetlen tinikor állna előtted. Mégis mi alapján gondoltad, hogy jó unaloműzés mások alázása? Főleg a testvéredé..?
2014. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

megszopattad, magadra vess!

én ezért sörösüveggel vertelek volna!

2014. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Mások megalázása, megszégyenítése egyáltalán nem becsülendő dolog, a testvérednek volt igaza. Lehűtött, majd te be is árultad anyukádnak, akinek volt esze, és téged büntetett meg.

Ebből csak az látszik, hogy neked nagy élvezetet okoz keresztbe tenni a bátyádnak. Bár nem értem, neked ez ugyan miért jó, de vigyázz, nehogy később fordítva süljön el a dolog, és majd a bátyád rendesen eláztat téged a fiúd előtt.

Keress más "elfoglaltságot", hagyd békén a bátyádat.

2014. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!