Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segítségüket szeretném kéni a...

Katush-Rock kérdése:

Segítségüket szeretném kéni a Bátyám felkutatásában. Ha valaki tud esetleg olyan oldalt, személyt, ahol, s akivel megoszthatom a problémáimat és esetleg segíteni is tudna azt nagyon megköszönném! Életem álma válna valóra! Tudna bárki segíteni?

Figyelt kérdés
A bátyám nem tud a létezésemről és bár egyik ismerősöm már írt neki (facebookon), tárgytalannak tekintette. Édesapánkkal beszélgettem egy ideig, de nem akart találkozni és nem akarta azt sem, hogy bátyámmal megismerjük egymást. Arra gondoltunk, hogy letagadott. Nagyon el vagyok keseredve és szeretném legalább egyszer látni őt!

2014. nov. 17. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

1 ha tudod a facebookját, akkor elég sokat tudhatsz róla

2 úgy értem, mintha te véletlenül sikerültél volna apádnak, úgy balkézről a házassága alatt, ahol a bátyád született ... ne lepődj meg, ha a bátyád nem akar tudni rólad, és ne reménykedj

2014. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Én biztosan ismerni akarnám a féltestvéremet, akárhogyan is csúszott be, szóval nem értek egyet 1-es válaszadóval. Viszont úgy gondolom, hogy úgy korrekt, ha te írsz neki a facebook-on és nem másokkal üzengetsz neki. Ha nem akar válaszolni, akkor viszont felesleges erőltetni ezt az összeismerkedést, ha elutasító, akkor lehet, hogy később, évek múlva ő fog felkeresni, ha már idősebb lesz és tapasztaltabb. Mondjuk egy dolgot ne hagyj figyelmen kívü, ha fb-n nem vagytok ismerősök, akkor az üzeneted a bátyád egyéb mappájába fog kerülni, azt pedig szerintem senki sem olvassa.
2014. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!