Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudom hogy a problémáimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a problémáimat senki nem oldja meg helyettem, de kíváncsi vagyok más szemszögből nézve ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Na szóval terhes vagyok hamarosan szülök. Eddig minden rendeben volt a gyerekem apjával aki az első perctől kezdeve hitegetett hogy külön albérletbe megyünk, mert én hiába szerettem volna a bábát elvetettem volna, mivel az anyósomhoz nem szülök, mert hatalmas problémák vannak közöttünk. (Mindent megszabnak mikor keljek, mikor feküdjek, mikor és meddig legyek az udvaron, mikor vasaljak, mikor egyek, mikor takarítsam a szobát ahol alszunk és mikor az ő szobájukat, nem tetszik neki ahogy hajtogatok, és az ég világon semmi magán életünk nincs, az apjának is rossz természete van , ha olyan napja van mindennek lehord minket meg a fiát is, beleszólnak hogy ki keresztelje a gyerekünket, mi legyen a neve egyszóval mindenbe) A lényeg hogy én ezt meguntam,és haza jöttem. A párom ide nem jön lakni, meg is értem ő nem akar alkalmazkodni senkihez, csak ő ne érti meg hogy én sem. Na most az lenne a kérdésem hogy ha megszülök a gyereket biztos járni fog látogatni. De a szülei nem hiszem és kíváncsi lennék hogy hány hónapos kortol és mennyi időre viheti el tőlem a babánkat az anyjáékhoz látogatóba, mert én eltiltani nem akarom , nem tudom és ha tudnám sem tenném, Igazából mindennél jobban szeretem a gyerekem apját, de egyszerűen idegileg annyira kikészülök a családjától hogy nem bírom tovább. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. szept. 22. 12:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
A gyereket 3 éves kora után viheti el szabadon, ahová akarja. Miért nem akar albérletbe menni veled? Itt csakis az lenne a jó megoldás.
2014. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baja a férfinak? Miért nem képes azt mondani, hogy felnőtt férfiként és apaként külön életet kezdek a szüleim nélkül? Hogy szerethetsz valakit, aki lemond a családjáról azért, mert akaratgyenge és puding a külön élethez? És mégis milyen gondolkodásmód az, hogy ha anyóssal lakom, akkor nem vállalom a gyereket, akinek a létezése 100%-ig az én felelősségem!!! ???


Két gyerek lelkű, gyenge ember vállalt itt gyereket, és most felesleges dolgokon rágódnak. Ennek a gyereknek:

- OTTHON

- SZÜLŐK

- BIZTONSÁG

- RENDSZER

kell.


Ideje felnőni, megbeszélni apucival, hogy vége a tinis hisztikorszaknak, és hogy lehet ezt megadni a legfontosabb személynek a történetben: A GYEREKNEK!

2014. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát, mondjuk ilyen körülmények közé biztosan nem szültem volna gyereket, nagyon felelőtlen vagy.
2014. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

A párod egy tipikus halmazba tehető bele mégpedig a tutyimutyi mama-hoteles kategóriába.


Hányszor kell még elmondani, hány példát kell még látni ahhoz, hogy valaki megértse, anyóshoz, apóshoz nem szülünk. Először legyen külön lakás aztán...

2014. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Miután a gyerek hivatalosan egyikotoknel se lesz elhelyezve, pont ugyanannyi joga lesz hozza, mint neked, tehat bármikor, bárhova elviheti.


Amúgy albérletet te is tudtál volna keresni es mar meg is lenne oldva az probléma.

2014. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
lehet hogy felelőtlen vagyok, bár én nem így gondolom ez a ti véleményetek elfogadom.De ettől még a mostani helyzetem nem oldódik meg, hogy a múlton rágódom hogy nem kellett volna gyerek stb. Mindennél jobban imádom már most és egyáltalán nem bántam meg , csak tudom hogy rengetegen vannak a helyzetembe és érdekelne hogy ők miként oldották meg. És lehet hogy furcsa de tudom szeretni a gyerekem apját, mert jó ember soha nem bántott, 15 éves korunk óta együtt vagyunk , most vagyunk 25 évesek és egyszerűen nem értem meg mi ütött belé, miért nem akar velünk külön életet,
2014. szept. 22. 12:42
 7/25 anonim ***** válasza:
Mért nem akar az apuka albérletbe menni? Mit mond mi az oka? Egyébként én a helyedben már a legelején kerestem volna egy albérletet és nem lett volna ez a cirkusz!
2014. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Munkahely van mindkettőtöknek?
2014. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem szeretnék senkit sem megbántani, sem minősíteni, de a mai világban az már édeskevés, hogy jó ember, meg jámbor, meg 15 éves korotoktól egybe vagytok sülve. A családalapításhoz több kel. Főleg ész, de más is.

Szülni pedig érett férfinak kell, nem egy jólelkű, kedves mama pici fiának.

Most már mindegy, majd legközelebb sikerül.

2014. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ő külföldön dolgozott, és nem engedett albérletet nézni , mert terhesen ne legyek magamba majd ha haza jön, együtt keresünk, mert kint csak nyáron van munka és télre ugyis haza jön és itthon eláll dolgozni. Igen ám de eljött az ideje az albérlet nézésnek, találtam is egy jó párat ami nem viseli meg annyira a pénztárcánkat, szépek is , kulturált helyen vannak de mikor mondtam hogy nézzünk meg párat, rámförmedt hogy én ezt hogy gondolom télre külön menni egy csecsmővel. Hogy fogom én ellátni stb... de tudom ha bármi nehézségem adódna van segítségem, nem félek más is felnevelt már gyereket külön otthonban. Ja és neki van egy állma egy bizonyos autó, most azt megvesszük és majd a tavasszal külön megyünk, hát én meg eljöttem tőle ezek után, Igazából hallom vissza közös ismerősöktöl hogy le van törve szomorú, kedvtelen, és sajnálom is , meg szeretem is, de nem bírok vissza menni oda . Főleg úgy hogy az anyja ebbe a veszekedésbe is beleszólt és adta a fia alá a lovat hogy egy gyerekkel egy embert nem lehet megfogni, meg ő oda ment ahova az ura mondta ő is az anyósával élt,és hogy náluk nem szokás hogy az asszony ilyen nagy szájat nyisson a férjével.
2014. szept. 22. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!