Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Nem gondoltam volna hogy itt le fogom írni a problémáimat de már nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Megpróbálom minnél rövidebben és érthetőbben megfogalmazni.8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel én 27 ő 18 lehet ez is a probléma hogy túl fiatal és komolytalan.Az anyjánál nem normális dolgok történtek mindennapos balhék a szomszédokkal verekedések piálás satöbbi az anyósom nagyon sokat iszik.Ezeket a dolgokat megunta a párom és végre hatott az hogy mindig mondtam neki hogy költözzön hozzám.úgy is lett boldog kapcsolatban éltünk az anyját nem is látogataa egy ideig jól elvoltunk együtt mikor találkoztam az utcán az anyósommal elkezdett velem ordibálni hogy elraboltam tőle a kislányát ráhagytam mert megszoktam hogy milyen.én sokat vezetek és mikor úton voltam már nem érezte jól magát mindig mondta hogy unatkozik egyedül nem érzi jól magát és elkezdte látogatni az anyósomat még odavoltam és az anyósom teljesen befolyásolta és mikor itthon voltam akkor is előfordult hjogy jobban érezte magát nála és egyszer csak beállít az anyósommal avval a címszóval hogy összepakolja a ruháit és visszaköltözik egy pár hétre hogy ne legyen egyedül az anyja.ez elég szarul esett nekem és próbáltam erről beszélni vele hogy még éretlen a dologhoz fejben döntse el hogy ha tényleg szeret akkor ne tegye ezt velem de mindig csak azt mondta hogy de szeret de az anyját se akarja hagyni.én már ekkor rég otthagytam volna a csak az a baj hogy babát várunk 17 hetes terhes és mondtam neki hogy vagy élünk együtt normális életet vagy ha nem akkor meg ha meglesz a baba elvetetem tőle és egyedül fogom felnevelni a gyámügyesek se engedik meg az az anyjánál legyen a baba.és kezdett benőni a feje lágya és annyit változott a helyzet hogy éjszakánként együtt alszunk de napközbe még nem vagyok itthon az anyjánál van akiről még azt is megtudtam hogy itatná is a terhes lányt mondja neki egy pohár sörtől nem lesz baja és már totál hogy nem tud elszakadni az anyjától és már tudom hogy nem szeret látom is rajta mikor itt alszik nyugtalan alig várja a reggelt hogy az anyjával lehessen ebbe már beletörődtem csak azt a szerencsétlen gyereket nézem aki még meg se született és harcolok hogy ha továbbra se tud elszakadni az anyjától ahogy normális esetekben lenni szokott akkor elveszem tőlük a gyereket még azt meg is érteném hogy meglátogtja naponta egy két órát de ez már túlzás hogy sokszor tesz olyan kijelentéseket hogy ma anyunál alszok és ez még mindig semmi mivel hogy terhes és járni kell az ultrajangra nőgyógyászhoz védőnőhöz oda se megy az anyja nélkül!Megáll az eszem és már próbáltam vele megbeszélni hogy akkor meg menjenek busszal mert úgy meg én nem megyek ha az anyósom is velünk jön és csak felkapta a vizet és elszaladt az anyucikájához.Szóval oda is nélkülem megy egyszer vittem csak el vérvételre de akkor is csak azért mert az anyja nem ért rá.menni kell a nőgyógyászhoz meg az ulttrahangra is és most lesz meg az első pecsét a négyből hogy az állam megadja a támogatást mivel első gyerek hogy a babakocsit meg mindent megtudjunk venni ami kell de látom előre hogy azt a lóvét is majd elakarja venni az anyósom.És kettejüknek 3600ft lenne a buszjegy és nincs pénzük és most nekem sincs mert ballagó volt a családan és elment a pénz természetesen a ballagó bulin is összevesztünk mert mikor a vége felé jártunk jönni akartam haza mert nagyon fáradt voltam és mondta hogy átmegy az anyjához ottmarad este tizig és majd akkor menjek át és onnan jövünk le hozzám és nem értette meg hogy addigra már a bulinak is rég vége lesz és én nem fogok vele hulla fáratdan ott ülni az anyósomnál este tizig és természetesen megsértődött és elszaladt.kocsival kéne elvigyem őket a kórházba éss nem érti meg hogy az anyja nélkül menjünk és nincs más választáésom az anyucikáját nem hagyja őt is vinni kell és megfogom mondani nekik hogy megvárom a kocsiba és akkor jó köcsög leszek a szemükbe.Bocsánatot kérek mindenkitől hogy ilyen hosszúra sikeredett de megpróbáltam a lehető legrövidebben fogalmazni de irhatnék még egy regényt és előre is megköszönöm mindenkinek a válaszát hogy ti mit tennétek a helyembe hogy tudjon külön életet élni az anyjától és újra normális éllettársi kapcsolatba legyen velem és ha meglesz a baba így nem gondolkozhat ahogy most teszi várom a válaszokat tapasztalatokat is irhattok ha van aki hasonló cipőbe jár mint én.
2014. jún. 15. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész káosz.:( Mármint az írásod. 27 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem csinálsz gyereket egy gyereknek.
2014. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Gumi!!!


Mónika show

2014. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A gyerek nem volt tervbe és említettem hogy vetessük el de természetesen az anyósom közbeszólt hogy azt nem engedi
2014. jún. 15. 18:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek ne gyerekek írjanak
2014. jún. 15. 18:58
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Jajj, amíg írtad, közben vettél levegőt is? :DD
2014. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Uramistenmireelolvastamazirasodmegfajdultafejem. Legkozelebb hasznalj kotojeleket, vesszoket.

Amugy nem tudom mit varsz egy 18 evestol. Lathatoan meg gyerek, ragaszkodik az anyjahoz , kart volt jatszanotok a papas-mamast. Az a gyerek fog megsinyleni mindent...

2014. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
2-es vgyok 34 éves nő. Ebben asztoriban inkább ti viselkedtetek gyengeelméjű gyermekként. Ha babakocsira nincs pénzetek, akkor mi a fenére vállaltok gyereket??? Menjetek a fenébe, újabb lőcs a társadalmunknak! Asszonka megy majd segílyért, 26 éves koráig közelébe nem megy majd a munkának. Úgysem lesztek együtt. Néha majd látod a kicsit.
2014. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen talán már nem számítok gyereknek.

Ebből nem fogsz jól kijönni, csaj visszamegy anyucihoz, te meg fizeted a gyerektartást.

1-es voltam.

2014. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyértelmű, hogy olyan munkát kell vállalnod, hogy biztosítani tudd a jelenlétedet a CSALÁD KIALAKÍTÁSÁBAN. Éretlen a párod, de neked is nagy a felelősséged, hogy ilyen gyermekkel kezdtél komolynak látszó kapcsolatot. A korod miatt vállalni kell a felelősséget. Sajnálom a megszületendő babát, Ő nem tehet semmit a felelőtlen kapcsolatodról. Nem egyértelmű, hogy a feleséged-e, mert anyósként emlegeted a mamát.
2014. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
A baba tényleg korai volt,8 hónap után is,meg 18 éves lánynak is.Döntés elé kell állítanod a lányt,és ha az anyját választja,hagyd békén.Ne keresd és ne legyél elérhető,hátha megjön az esze.Lehet azért ilyen,mert ha füttyent,te ugrassz.Hát ne ugorj.A kedves anyukával 2-3 hét zsinórban,borgőzös lakásban...ha lesz annyi esze belátja hogy ott nem élhet egy pici babával.
2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!