Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meg tudnátok bocsátani?

Meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok bocsátani, ha a testvéretek szakítás után kibeszélne a volt pasitokkal, és megbeszélnék, hogy milyen béna nő vagy?

Nem vagyok az, csak akkor sz@rul voltam.

Szerintetek e megbocsátható?

Én most úgy érzem, hogy sose leszek túl ezen.



2014. dec. 8. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát egy idő után biztos de amúgy egy jó ideig hanyagolnám...
2014. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, beleszakad a szívem.

Nem az ex miatt, testvérem miatt.

Mindennek lehordott.

2014. dec. 8. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy jó testvér nem tesz ilyet. Te honnan tudsz róla? Más mesélte? Szavahihető? Vagy a testvéred maga mondta el, hogy erről beszélt a volt partnereddel? Jó lenne tisztázni, és túl lenni rajta, akár így, akár úgy.
2014. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az exem mondta el, utána, mikor találkoztunk, mert gondolom még jobban meg akart alázni.

Azt mondta, hogy: még a testvéred is azt mondta, hogy veled nem lehet élni, se tervezni, olyan béna vagy.

És nem csoda, hogy új nőre vágyott.

Meg még mást is.

Ó, bakker, úgy fáj!

Nem vagyok béna, csak akkor nem jött össze semmi.

2014. dec. 8. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennek a fele lehet igaz, én látatlanban a testvéredet védem. Mi az, hogy még ő is mondta? Szerintem csak bosszantani akar, vagy megalázni. Próbálj nem figyelni rá, vagy nem komolyan venni.
2014. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Találkoztak, és akkor mondta.

Én meg otthon szenvedtem.

Az exem egy rosszindulatú alak.

Testvérem azt mondta, mikor rákérdeztem, hogy már nem is emlékszik, mit beszéltek, de valamit biztos, olyan zavarban volt.

Megalázni meg akart, ez biztos, ez a hobbija, hogy alázza a nőit.

Későn jöttem rá.

2014. dec. 8. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyedben semmiképp sem hinnék az exnek. Mindent lehet úgy csűrni-csavarni, hogy elferdítve olyan jelentése legyen, ami jól esik.. A tesód lehet tapintatosan hallgatott, hümmögött, egyetértett vele, hogy nem vagytok egymáshoz valók, de egyáltalán nem biztos, hogy bármi rosszat is mondott rólad. Jó kapcsolatban vagy a testvéreddel? Mert akkor vele beszélj. Mondd el neki szó szerint, mit hallottál az exedtől. Kérdezd meg, komolyan gondolta-e. A reakcióján meg fogod látni, hogy mi az igazság. Nem szabad hinni egy exnek, aki önigazolást keres egy hiúságát bántó szakítás után, és ott próbál ütni, ahol a legjobban fáj..
2014. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, értem, szóval beszéltél a testvéreddel. Nem volt dühös az exre? Mert ha nem szalad a fejébe a vér ilyen dolgokat hallva, akkor sajnos lehet, hogy tényleg mondhat ilyesmit rólad a hátad mögött. Én ha nem emlékszem egy beszélgetésre, akkor is tudom, hogy mit nem mondtam biztosan. Sajnálom:S Mivel a testvérem, biztos megbocsátanék előbb-utóbb, de az biztos, hogy senkitől sem fájna úgy a dolog, mint tőle.
2014. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem volt dühös az exre, zavarban volt nagyon, hogy honnan tudom ezt, nagyon bele is pirult.

De csak hebegett-habogott.

Nem mondott semmit, csak, hogy ne gondoljak rá.

Ez ilyen "nesze semmi!", én meg itt őrlődök.

Azt hiszem, igaz a sztori, és nagyon fáj, eleve az, hogy már mellettem társkeresőzött, meg SMS-ezett más nőkkel, de ez a végső rúgás betette a kaput.

Nem volt szép, testvéremnek el kellett volna küldenie a pi.csába, nem még adni alá a lovat.

2014. dec. 8. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h bejött neki az exed?
2014. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!