Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg tudnatok bocsatani a...

Meg tudnatok bocsatani a gyereketeknek ha sorozatgyilkos lenne?

Figyelt kérdés
A Dexter sorozatot neztem es onnan jutott eszembe.
2014. nov. 23. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen kérdés. Megrendülne a szeretetem.
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Enyhén szólva nekem is...
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Megbocsátani nem.

De gyűlölni sem tudnám őt. Csak végtelenül elkeseredett lennék. Talán bele is diliznék, pont abba, hogy szeretem, mert a gyerekem, de megbocsáthatatlan, amit tett...

2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem lehet megbocsájtani. Ilyen, lelkileg nem beteg embernél nem fordulhat elő, hogy sorozat gyilkos lesz. Ha mentálisan beteg, mert nyilván az, akkor talán látogatnám a börtönben, de ez egy nagyon hülye kérdés, ne haragudj.
2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Buford Tannen ***** válasza:
100%
Hol tartasz a sorozatban?
2014. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Elgondolkoznék, hogy milyen szülője voltam neki. Sok esetben nem a gyerek a legfőbb hibás. Bántalmazták kiskorában akkor nem meglepő, hogy gyilkos lett...


Egyébként ha kegyetlen volt az áldozataival, akkor soha nem bocsátanék meg, de ha nem akkor igen, mindenképpen.

2014. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban magamnak nem tudnék megbocsátani.
2014. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy vajon megtudok e bocsánati magamnak, hogy ennyire felelőtlenül elcsesztem a gyerek nevelését, hogy sorozatgyilkos vállt belőle!!!


És ha eszednél vagy, akkor nem is tehetsz mást, mint megbocsátasz magadnak, de a szükséges konzekvenciákat is szigorúan a levonod, és ahol amit keveset lehet, ott jóvá teszed a dolgot!


Véletlenül senkiből nem lesz csak úgy sorozatgyilkos, csakis elcseszett és béna szülőknek köszönhetően!

2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. De magamnak sem, egyrészt, hogy mit ronthattam el, másrészt, hogy mit szabadítottam a világra azzal, hogy megszültem.

Egyébként én nem lennék biztos benne, hogy ez a szülő, nevelés hibája, mert van nagyon sok olyan mentális betegség, ami nem a nevelés hatására alakul ki. Sorozatgyilkosok meg nem hiszem, hogy ép elméjű emberek.

2014. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sorozatgyilkosoknál általában valami nincs rendben. Nehéz így erre válaszolni. Ép eszűnek nem tudnék megbocsátani.
2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!