Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a véleményem a féltrestvérem barátnőjéről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a féltestvéremnek lett egy barátnője.Örültem is neki hogy boldog meg minden.Aztán egy estén a bátyám felhívta aput hogy lefeküdt a csajjal és mivel még kiskorú ezért nem tud fogamzásgátlót íratni.(Apával meg lehet beszélni az ilyet, a fogamzásgátlót meg aktus után adták a csajnak amin az egész drága család kiakadt.) A lényeg az egész hogy a lány feljött és befeküdt az ágyamba a barátjával mert be kell adni neki azt a szart.(Volt vagy fél óra.) Múltkor is feljött hozzánk bemutatkozni.Nagyon kedves meg minden de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből a történteket.Szeretnék vele megbarátkozni csak az a baj hogy ő se akar kezdeményezni én meg félek is. Én: 13/L a barátnő 15 éves.

Előre is köszu!:(



2014. dec. 21. 20:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kicsi helyesírási bakikért csak siettem!:(
2014. dec. 21. 20:03
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

vegyen apád 2 csomag gumit a tesódnak karácsonyra!...a szüleidnek meg külön gratulálok, hogy ehhez neked kellett asszisztálni és a csaj szülei meg nem tudnak róla


te meg tanulj az esetből és soha ne feküdj le semmilyen jövőbeli pasiddal gumi nélkül!

2014. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki idősebb, az nem jelenti, hogy okosabb is, szerintem ennyit tanulhattál belőle csak. Nem kell elfelejteni a kellemetlen esetet, majd a többi vele való élményed úgyis formál még a véleményeden vele kapcsolatban. Egy kis darab információ alapján viszont felesleges elkönyvelni ilyennek meg olyannak. Előfordul ilyen is, igyekezz, hogy veled ne történjen meg.
2014. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anya is mondta ordibálva hogy nehezére esett e volna vennie egy csomaggal.:/
2014. dec. 21. 20:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs az a pénz amiért én össze-vissza feküdnék ezzel meg azzal...:)
2014. dec. 21. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
"Nincs az a pénz amiért én össze-vissza feküdnék ezzel meg azzal...:)" nem össze-vissza fekvésről van szó, találsz majd te is valakit pár éven belül, akivel szeretkeznél, csak csináld okosan és ne gumi nélkül!
2014. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez érdekes történet. Maximum esemény utáni tablettát vehet be ilyenkor, ami nagyon nem tesz jót 15 évesen, bár még mindig inkább ez, mint egy nem kívánt terhesség... De amit nem értek, miért kell ahhoz ágyba feküdnie, hogy lenyeljen egy tablettát?!

Egyébként neked csak annyi a dolgod ezzel kapcsolatban, hogy tanulj az esetből, és majd ha eljön az ideje, te ne legyél felelőtlen. Ettől még lehetsz a lánnyal barátságos, ha ő is az veled.

2014. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Találok e?Nekem...hogy is mondjam...Az a tervem hogy majd miután leraktam az érettségit, elmegyek külföldre dolgozni, a pénzből ki Japánba.Az első olyan japán fiúnak akarok adni mindent akit szeretek!De most nézzetek hülyének...Bár lehet hogy ezek csak gyerekes álmok és ténylrg lessz valakim előtte...:D
2014. dec. 21. 20:29
 9/14 A kérdező kommentje:
#7: Én se értem.Lehet hogy azt vett nem tudom.De a szobámból kizavartak szóval csinálniuk kellett valamit...:/
2014. dec. 21. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez nem a te dolgod. Senkinek a szexuális élete és szüzességének hova adása nem tartozik másra. Ne ítélj el emiatt senkit. Most remélhetőleg megtanulták kész.

Én is 15 voltam anno, (oké mi védekeztünk, sose volt baj, és azóta se, semelyik barátommal).

Nem lett belőlem rossz ember, se k*rv@, és nem feküdtem össze fűvel-fával.

Próbálj meg vele nyitott lenni, és felejtsd el ezt a hülyeséget.

Tudom, ez most nagyon arrogánsan hangzik, de ez tényleg olyan dolog, hogy 2-3 év múlva már érteni fogod, most még nem.

2014. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!