Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni az anyámat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan beengedi az utcagyerekeket az udvarunkba hogy itt játsszanak, a szomszéd kislány gyakorlatilag egész nap itt van miután végzett a suliban, és most egy koszos, szakadt, büdös romakislány is ideszokott. Használják a számítógépet, MINDENT felfalnak, hangosan, kínozzák a kutyámat. Én érettségi előtt állva csendet szeretnék hogy tudjak tanulni. Az más, hogyha a tesóim lennének, de ezek gyakorlatilag senkik nekünk. Anyám mindent elenged a füle mellett, amit csak mondok neki. Úgy tesz, mintha figyelne és meghallgatna, de magasról tojik az egészre. Mit tennétek? Elegem van.

2014. szept. 30. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én bottal kergetném el a büdös cigányokat. Mondd meg nekik, hogy van otthonuk.
2014. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Bezárod a kaput és a lakást. Ha a kutyádhoz nyúlnak, lerúgod a veséjüket. Anyád remélhetőleg ez sem fogja érdekelni. Felnőtt nőről beszélünk? Mert ez durva. Nincs apád, bátyád, vagy normális rokonod, aki beszélne vele?
2014. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A bátyám Szegeden él a feleségével, apu màr nem él.
2014. szept. 30. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért enged be idegeneket??? :o
2014. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert fogyatékos
2014. szept. 30. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Rakj ki medvecsapdát, vagy telepíts gyalogsági aknákat az udvaron.
2014. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Csak szereti a gyerekeket. Csinálj neki egy unokát, akkor nem fog ilyet tenni.

Amúgy nem a te házad, nincs beleszólásod, hogy kit enged be.

2014. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
64%

ezt tedd nagyon hatásos!: 1. amikor bentvannak az udvarotokban kiabáld el magad miközben a kapuban álsz hogy ÚR ISTEN!MENNYI SZINÖSFÍM ÉS MIND INGYEN!


2.A kutyád tanítsd meg hogy megvédje magát, vagy egyszerűen tölts egy spriccelős üvegbe paprikás-szappanos-sós vizet és ezt kegyetlenül spricceld a cigányok szemébe ettől békénhaggyák, vagy használd az öklöd esetleg a lábat vagy egy vasrudat, készíts dárdát és fenyegesd meg őket, ha az én kutyámhoz nyúlnának rossz szándékkal akkor már nem lennének!amúgy is éppenhogy eltűröm a cigányokat

2014. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
zavard el őket a francba. ha az én kutyámat kínoznák már rég lerugdostam volna mindet. van nekik udvar vagy ha nincs ott az utca.
2014. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha anyukád fogyatékos beteg, mit akarsz változtatni rajta?
2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!