Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan akadt ki a tesóm vagy...

Jogosan akadt ki a tesóm vagy túl reagálja a helyzetet? Ti mit szóltatok volna a helyében?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.Itt volt(ak) nálunk az uncsitesómék és bent voltunk a szobámba.Egyik uncsitesóm kiment beszélgetni mi meg bent maradtunk a 26 éves lány uncsitesómmal és mondom átöltözök ő meg mondta h nyugodtan nem zavarja.Az ajtót csak be hajtottam h mégse lássanak azértbe.Közbe amikor éppen mesztelen voltam benyitott az öcsém és ki akadt h mit csinálunk mi.Mondtam csak átöltözök erre ránk vágta az ajtót.Nem mondta el senkinek de azóta olyan furán néz rám.Szerintetek is túl reagálta a helyzetet?

2014. dec. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem reagálta túl, én is furán néznék. Azért elég szokatlan, hogy uncsitesók egymás előtt öltözzenek anyaszült meztelenre.
2014. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az hogy most ő megnézett engem csak nem ment ki.
2014. dec. 26. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, de ezt el kellene mondanod a tesódnak is. Mert neki ez nem magától értetődő, úgy tűnik.
2014. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem mindegy, hogy az átöltözés mit jelent. Ha volt rajtad egy boxer, akkor elmegy, ha nem akkor nagyon beteg dolog.
2014. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintm nn csen ebben semmi, h téged meg őt sem zavarta, csqk átöltöztél, de másnak teljesen félreérthető lehet.

Manapságaz ember nagyon prűdek, aki nudista strandra jar még idegenek előtt sem szégyenkezik... Én nem vagyok kifejezetten szégyenlős, bár az iyen helyeket kihagynám, öcsém elòtt is átöltözöm, ha úgy esik, ő 25 én 28 csaj testverként nezünk egymásra,mmeg tudom, hogy nem néz, én sem őt. A néptáncos fellepéseken az egész csapat egymás előtt öltözi, nincs külön női, férfi öltöző pl

2014. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem igen azért még is csak a rokonodról van szó mert csak nem vagytok annyira undorítóak hogy amit hitt a a tesód de egy kicsit fura úgy hogy is-is .
2014. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!