Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan fogjam fel normálisnak...

Hogyan fogjam fel normálisnak a helyzetet? Most találkoztam először az új mostoha bátyámmal.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, anyukám kb 8 éves korom óta van együtt a nevelőapámmal,akinek van 2 fia. Mindketten külföldön élnek,különböző országokban, viszont az egyik aki 30 éves,most jött látogatóba és itt lesz nálunk 1 hétig. Nem fogunk együtt lakni,egy hotelben alszik közel a lakáshoz, de minden nap lesz valami közös program.

Sajnos abban a korban vagyok,hogy a fiúkkal nehezen tudok úgy beszélni, hogy barátnak tekintem őket, mert sosem volt testvérem és nagyon kínosan érzem magam.



2014. febr. 22. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tekints rá úgy, mint egy nagybáttyra unokatestvérre...mint egy emberre...

At értem, hogy egy furcsa helyzet...de azt nem ertem amin problémázol...mazért érzed magad kínosan mert egy kétszeranyi idős ember ellenkező nemű????

2014. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Miért érzi magát kínosan? Egy 15 éves szerintem alapból csókolommal köszönne egy 30 évesnek, és kb. annyi közös témájuk van, hogy ismerik apát. De majd belejössz, ha szerencséd van, beszédes, vagy majd beszél eleinte az, akivel együtt lesztek. Ne izgulj emiatt, leégni nem nagyon tudsz, hisz felfoghatod egy rokonnak, úgy meg azért nem olyan ciki. Ne izgulj, ne stresszeld túl, és nem lesz gond. ;)
2014. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
én 16 voltam, mikor megismertem az akkor 26 éves és 22 éves és 18 éves mostohabátyáimat. Oldani fogja a helyzetet, kis híján a lánya lehetnél. Legyél vele rendes, nem fogja nyomulásnak venni, ettől nem kell parázni. Beszélj vele úgy, ahogy a mostohaapáddal.
2014. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!