Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem teljesen kikészíti...

A nővérem teljesen kikészíti a családunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves és minden hétvégén eljár bulizni részegen jön haza,minden héten más pasit hoz haza,agresszív állandóan ordítozik anyáékkal is meg velem is.Amikor egyszer nem akartam oda engedni a számítógép elé és ő ezért felpofozott.A gimiben bukásra áll vagy 5 tantárgyból de nem érdekli.Ki fogják rúgni ha nem javul a viselkedése.Apa egyszer megverte a viselkedéséért de ő elszökött éjszaka itthonról és napokig nem is jött haza aztán a kórházból hívtak hogy alkohol mérgezése van.Egyszer bementem a szobájába és találtam a párnája alatt valami gyógyszert szerintem drogozik is vagy nem tudom mi volt az.Én már félek tőle mert többször megvert engem is és az öcsémet is.14/L

2014. dec. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. A szüleidnek kéne cselekedniük.
2014. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. Ez az a helyzet, amikor egy lépése van a szüleidnek:intézetbe rakatni.
2014. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kellett volna nevelni. Mán mindegy.
2014. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szüleim sokat dolgoznak és alig vannak itthon.Én meg bezárkózok a szobámba az öcsémmel mert félünk hogy bántani fog :/
2014. dec. 28. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

A szüleid akármikor hazahozathatnák őt a rendőrséggel, ha engedély nélkül megy el otthonról, 18 éves koráig. Erőteljesen szarnak rá, ez látszik abból is, hogy az elmúlt években, amikor nevelni lehetett volna, ők nem csináltak semmit.

Ne foglalkozzatok vele a testvéreddel, hagyjátok békén, ne csináljatok konfliktust, mert ti jöttök ki belőle rosszul. Ha pedig bánt titeket, megver, akkor pedig fel kell hívni a rendőrséget, hogy a nővéred ön- és közveszélyes, verekszik, és valószínűleg drogot tart és használ.

2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Hmm... szegényes a szüleid fantáziája. Vagy csak tojnak bele az egészbe.

Ezernyi lehetőség van, amivel egy 16 éves kamaszt meg lehet nevelni. Két-három héten belül kezesbárány lesz. Nem, nem kell rá kezet emelni. Sokkal szadistább, de nagyon hatásos nevelési módszerek is vannak...

2014. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!