Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél ha a testvéred...

Mit tennél ha a testvéred mindig a pénz alapján választaná az aktuális pasiját?

Figyelt kérdés
Ha mindig a pénz alapján választaná a pasikat, de nem ilyen öreg,ronda,pénzes férfiakat. De valahol mégis ez a legfontosabb számára a mostani párja is helyes, de ha nem lenne pénzes tuti nem kellene neki. Nem irigykedés céljából tettem fel a kérdést. Mennyire tisztességes ez?
2015. jan. 20. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát akárki mondjon akármit a pénz igenis boldogít és ha ő így vágyik anyagi biztonságra akkor tegye.

Ha összejönne egy szegény gyerekkel akinek semmije sincs, akkor mikor fog gyereket vállalni, ha akar, gondolom nem akar egy gyárban rohadni napi 12 órát... szarér, hugyér...

2015. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
en ezzel ugy vagyok, hogy inkabb rohadok a gyarban, de nem verek at senkit, ha valakivel egyutt vagyok, azt azert mert szeretem. Engem nem zavar, ki mit csinal, ha neki igy jo, egeszsegere.
2015. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tennék semmit, az ő dolga. Azért annyira nem durva a dolog, ha nemcsak a pénz miatt van velük, hogy közbe kéne avatkoznia a családnak.

Egyébként meg szinte mindenki választásában lehet "hibát" találni. Jobb nem beleszólni. Kivéve súlyos esetekben.

2015. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
38%
Lehet, h a testvéred ilyen, de sztem ne foglalkozz ezzel Ennyit.. Az ő élete, ha neki így jó akkor úgy sem fog változtatni akármit teszel. Én nem foglalkoznék ezzel, amíg fiatal és jól néz ki és eltartják nincs probléma... Csak a ráncok és a kilók után lesz :)
2015. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Valahogy gondoltam hogy le leszek pontozva:d De ezek vagytok ti:) Itt az a szemét akinek gerince van;)
2015. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire tisztességes ez?"


Teljesen. Miert ne lenne az? Becsap valakit?

2015. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na te pont ùgy gondolkozol mint az én testvérem.Elvàltam a férjemtől,később összejöttem a jelenlgi pàrommal,aki elég jòl àll anyagilag,azóta a hàtam mögött ezt szajkòzza mindenkinek,hogy csak a pârom pénze miatt vagyuk együtt.Teljesen h.ülye.Én meg aztàn nem fogok magyaràzkodni neki.Legyen boldog ezzel a tudattal.
2015. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most ez kicsit olyan, hogy a "nem pénzes" pasikra menő csajok közül is sokan hetente váltogatják a partnereiket. Meg attól hogy pénzes, még lehet tényleg tetszik neki, meg jól elvannak.


Lehet mondani hogy szar a világ, de bárki hamarabb észrevesz egy olyan embert, akinek van pénze, egzisztenciája, mint egy olyat, aki teljesen csóró. Plusz a pénz mellett ezer másik dolgot is fel lehet hozni, hogy miért nem választanak valakit párnak.

2015. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis irigykedsz, mert nem csak pénzesek, de jól is néznek ki. Szerintem ne avatkozz más életébe, foglalkozz a sajátoddal. Ha neked megfelel egy olyan aki nem is néz ki jól, ráadásul te fizetsz mindig mindent, akkor hajrá. Ha a nővéred választhat, akkor jól teszi, hogy olyannal van, akinek nincs anyagi problémája.

Nemrég olvastam egy ezzel kapcsolatos kérdést itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegye ha neki jól esik...az ő élete...
2015. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!