Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az rossz hogy kisöcsémet...

Az rossz hogy kisöcsémet elszoktam vinni zuhanyozni/fürdetni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és szeretnék anyának azzal besegíteni hogy elviszem a 1,5 éves öcsémet zuhanyozni/fürödni, de az osztálytársam azt mondta hogy homokos vagyok és nekem ez nagyon fáj. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 23. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Töröld képen hülyegyereket... Majd kinövi
2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy az.csak szereted a csaladod es a kisocsed.eez teljesen termeszetes.es az is h egyutt furodok.:)semmi gond nincs ezzel.es biztos az ocsed is imad teged.
2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársad hülye, ne törődj vele. Nagyon szép tőled, hogy segítesz ilyesmiben anyukádnak, és az is, hogy foglalkozol a testvéreddel. Jól teszed.

Amúgy meg miért lennél ettől homokos? Akkor az apukák is homokosok, akik megfürdetik a saját gyerekeiket?

2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó testvér vagy, és anyukád is biztosan büszke rád, amiért önszántadból segítesz neki! Az osztálytársad hülye, ne hallgass rá! (De együtt azért ne fürödjetek)
2015. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
97%

Ez nagyon kedves tôled!!!

Az osztálytársad a kis köcsög homokos,ha ilyen szar dumával jön neked. Meg sem érdemli,hogy rá figyelj...

2015. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi perverzió. Az én bátyám 10 évvel idősebb nálam, és ő is pelenkázott, megfürdetett meg ilyenek, pedig én nő vagyok. A testvéred, akkor is, ha sokkal kisebb nálad, normális, hogy segíteni akarsz anyukádnak, az osztálytársaddal meg ne foglalkozz.
2015. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is elszoktam kísérni a húgomat fürdeni segiteni neki

Szerintem tök aranyos:)

2015. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok

Kihagytam hogy a 4éves húgomat

És anyukád büszke lehet rád

Mert nekem 11éves koromba mégse fordult volna ilyen a fejembe

2015. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


A 4 évvel idősebb azonos nemű tesómmal fürödtünk együtt és felnőttként sem zavar minket, ha egymás előtt meztelenek vagyunk. A 15 évvel fiatalabb ellenkező nemő tesómat én is fürdettem, pelenkáztam stb. Eleinte előtte is mutatkoztam ruha nélkül, mikor kezdte jobban felfogni, hogy mi az a fiú meg lány, onnantól nem. Ez olyan 4-5 éves kora körül volt, de nem emlékszem pontosan.

2015. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ha legközelebb ilyet mond neked, vágj vissza azzal, hogy ő pedig aberrált állat, ha ilyen megfordul a fejében és szégyellje el magát
2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!