Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ember nem verekszik!...

Normális ember nem verekszik! Igaz ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
...De ha egy nem normális ember neked ugrik védd meg magad. Én ebben hiszek.
2015. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem igaz.
2015. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez az állítás igaz. A primitív, tapló ember verekszik. A normális elmegy bokszolni, vagy valami más küzdősportra ahol levezeti a feszültségét. Legfeljebb önvédelemből vagy jogos védelemből (megtámadták a testvérét, szüleit, kedvesét, közeli barátait és az ő védelmükben) verekszik.
2015. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Le vagyok pontozva úgy hogy az első és a 3. válaszoló ugyanazt mnodta mint én. Ez kész.


A verekedéshez két ember kell. Tökmindegy, hogy miért verekszel. Valamit erővel próbálsz elérni.


Szerintem a harmadik arra gondolt mások védelménél, hogy beállsz az ütések elé és tűröd hogy vernek.

2015. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A normális szót nem szeretem, mert kinek mi a normális. Én inkább úgy mondanám, hogy értelmes ember nem verekszik.
2015. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Második. Vagy negyedik amelyiket jobban szereted. Azért lettél lepontozva gondolom mindenki által, mert azt írtad hogy nem igaz. Aztán gerinctelenül hazudod hogy ugyanazt írtad amit első és harmadik. Hát nem, és nincs annyi benned hogy beismerd a trollkodásod vagy a primitívséged.

A harmadik a jogos védelem alatt a Jogos védelem mint bűntetőjogi fogalom értette. Javaslat: Növessz agyat aztán gerincet.

[link]

2015. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki viszi bele a büntetőjogi törvényt a verekedésbe? Közületek verekedett már bárki??
2015. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

"Normális ember nem verekszik! Igaz ez?"


"ha egy nem normális ember neked ugrik védd meg magad"


"Legfeljebb önvédelemből vagy jogos védelemből verekszik"


És még neked van pofád engem hazugnak nevezni...

2015. jan. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert hazudsz és pofátlanul teszed ráadásul kevered az első és a harmadik hozzászólót te hüly cigány. Tanulj meg magyarul olvasni és értelmezni amit írnak.

A jogos védelmet sem bírtad felfogni, gondolom ha elkíséred anyádat vásárolni és valaki elveszi a pénztárcáját aztán meg is üti párszor akkor te csak ott állsz és nézed ahogy anyádat szétverik melletted... Gondolkozz már mielőtt írsz bármit mert lassan én szégyenlem hogy ugyanahhoz a fajhoz tartozol mint az emberek...

2015. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Jó eddig azt hittem, nem érted miről beszélek, de most látom hogy simán egy rasszista hülye vagy. Erről ennyit csávó.
2015. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!