Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan dolgozzam ezt fel?...

Hogyan dolgozzam ezt fel? Most egyedül vagyok a skizofrén édesapámmal. Tisztességes, becsületes nő vagyok, de most úgy érzem nagyon nehéz. Édesanyám meghalt, bátyám börtönbe került. Barátaim nincsenek, a rokonok meg rám sem nyitják az ajtót.

Figyelt kérdés
2 év múlva szabadul.Én kiállok mellette,mert a testvérem.Minden teher rám zúdult.Próbálom tartani magam.Félek,ha kijön a bátyám,már nem az lesz aki volt.Normális tanácsokat várok,lehetőleg ,aki volt már hasonló helyzetben.
2015. febr. 3. 19:00
 1/4 anonim válasza:
26%
Próbáld meg a legjobbat kihozni a helyzetből. Pl kezdj valami hobbiba és idővel meglátod minden jobb lesz :) hamar el telik majd ez a 2 év :)
2015. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apudnak keress otthont(ha 24 órás felügyelet kell neki),aztán tedd rendbe az életed!Keress egy jóravaló fickót,akivel boldogan élhetsz.A bátyád miért a te gondod?Oké,tesó,látogasd,meg várd,de ez nem a te problémád,az ő élete. (Egyik ismerősöm is bent volt,jófiúként jött ki,tényleg megváltozott)
2015. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan elvesztettem a "felmenő" családom, igaz, nekem a veszteség után született gyerekem, így lett saját család. Arra gondolok, (és gondolj te is) hogy még mindig lehetne sokkal rosszabb. Például ha beteg gyereked lenne. Vagy 3 kisgyerekkel élve meghalna a párod, aki az egyetlen az életedben (mint egy ismerősömmel történt ez) . Arra gondolj, hogy a szűkebb, saját, jövőbe mutató családod még eztán lesz csak.
2015. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én is keresnék apukámnak megfelelő ellátást, és elköltöznék jó messzire.

Kezdj új életet, keress valamilyen hobbyt, ahol megismerkedhetsz másokkal a bátyádnak meg küld el az új címed, ha szabadulás után tartani akarod vele a kapcsolatot.

Bátyádnak is segítség ha meg van oldva apukád ellátása és ha szabadul csak a saját életére kell koncentrálnia.

2015. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!