Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a bátyámmal?

Mit csináljak a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves bátyám, nem olyan rossz a kapcsolatunk, illetve azt hittem. Nem szoktunk komoly dolgokról beszélgetni. Aztán most megtudtam hogy véleménye szerint tiszta gáz, hogy lány létemre tiszta sokat iszok, és hogy mindig mindenkire nyomulok. És hogy konkrétan "egy kis r*banc" lettem. Jelezném hogy lassan 17 éves leszek, még soha nem volt barátom, életemben összesen kétszer csókolóztam és 1 alkalom volt mikor többet ittam mint kellett volna, és túlzásba estem. Normális ha a saját bátyám ler*bancoz?.

16/L


2015. febr. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert iszol 16 evesen?
2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem iszok. 1 alkalom volt, egy közös barátunk szülinapja
2015. febr. 14. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
És ő tud a fentebb jelzett dolgokról?
2015. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem igen
2015. febr. 14. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátnője az a baj.
2015. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted igen. Tehat nem tuti hogy igen. Meg kene mondani neki, hogy tisztazodjon a dolog. En se lennek rad buszke, mert 16 evesen reszegen csokolozol, de elsokorben normalisan mondanam meg neked, nem egybol leri..coznalak.
2015. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mintha ez olyan nagy szám lenne manapság.... nem azért, de a mai 13 éves lányok büszkék arra hogy nem tudom hány fiúval feküdtek le... én márciusban leszek 17 úgyhogy eléggé prűdnek számítok, de mondjuk nem is zavar.

egyébként ezt nem a szemembe mondta, hanem egy ismerősünknek írta.

2015. febr. 14. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kkerd szamon, hgy milyen alapon hord el a hatad mogott. Nem vall felnottes viselkedesre.
2015. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!