Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a batyammal?...

Mit kezdjek a batyammal? Elegem van legszivesebben betapasztanam a szajat. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
A tortenetet kezdjuk ott, hogy en 15, o pedig 17 eves lesz. Nagyon eros a testveri kotelek kozottunk (mindig is az volt) mindent egyutt csinaltunk a korkulonbseg sem sok mintha ikertestverek lennenk. (mivel nem csak a kor de kulso miatt is, mindketten szoke haju kek szemu gyerekek vagyunk es az arcformank is hasonlo de ez mellekes).Nos o kb 14 eves kora ota csajozik abba nem lehetett beleszolasom. De nekem most van a legelso kapcsolatom ami 2 honapja lassan h tart es a batyan tonkreteszi...Mi az hogy nekem baratom van, meg taknyos 15 eves vagyok, inkabb tanulnek minthogy pasizzak stb duma megy egesz nap...Elegem van szeretem a baratom nem akarom elvesziteni a szuleink semmit sem tesznek az ugy erdekebe mind a ketten dolgoznak reggeltol estig, van hogy ejszakasak..Amikor probalok Anyuval a temarol beszelni lehetetlen mert o tul faradt a "hulyesegeimhez"...De a szuleim nem ellenzik a kapcsolatot...konkretan nem is nagyon erdekli oket se en se a batyam...Es mostansag amiota baratom van allandoan bunko reggel fel se kelek mar jon a duma h ahelyett h ejjel a baratoddal trecselsz mosogattal volna el vacsora utan stb..minden nap ez megy kikeszulok legszivesebben elhuznek itthonrol....ertem en h felt de akkor is nem hagy elni!. en nem feltem a baratnoitol nem vagyok az a tipus aki kimutatja az erzeseit ..de mar sirtam emiatt
2014. júl. 20. 03:32
 1/6 A kérdező kommentje:
mivel a szuleinkre nem szamithatok rokonok messze elnek (kulfoldon, mi is ott eltunk de magyarorszagra koltoztunk). . batyam meg allandoan dumal h ez meg az meg amaz mar azon is kiakad ha lehulyezem h hogs mondhatok ilyet egy testverre...de hulyesegbol mondtam nem erti meg h en ilyen vagyok.. csavarogni elmehetek de akkor amikor batyam epp nem velem torodik.
2014. júl. 20. 03:36
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Racionálisan:

1. "Kedves bátyó, te 14 évesen már csajoztál. Mivel egyenjogúak a nők a férfiakkal, én is megtehetem."


2. "A nők előbb érnek, mint a férfiak, jobb lenne, ha még nem csajoznál, míg meg nem érsz"


Más módszer:

1. "Hagyd abba ezt, mert nekem rosszul esik, ha folytatod meg fog romlani a kapcsolatunk."

2014. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miután ő csajozik és fiú, nem akarja, hogy kihasználjanak, mint ő a lányokat. Félt, óv, rosszul fejezi ki magát.
2014. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

1. "Kedves bátyó, te 14 évesen már csajoztál. Mivel egyenjogúak a nők a férfiakkal, én is megtehetem."


2. "A nők előbb érnek, mint a férfiak, jobb lenne, ha még nem csajoznál, míg meg nem érsz"



Jájj a Kamu Kedd már vasárnap elkezdődött.

2014. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne foglalkozz úgy nagyon vele, mikor felhozza a témát, vagy csinálj úgy, mintha nagyon rosszul esne neked ez az egész amit csinál, és remélhetőleg akkor észreveszi, hogy valójában mit csinál:)
2014. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valószínű, hogy ha ennyire nem érdeklik a szüleidet ez az ügy, a bátyád félt, és gondoskodni akar rólad, én lehet,hogy elbeszélgetnék vele,hogy attól még,hogy nem vagy 18 ugyanúgy lehet neked is barátod, hiszen neki is volt.

Nekem is van bátyám, de őt nem zavarja a kapcsolatom, hiszen én se szóltam sose az övébe, ne törődj vele, de ne csak a barátodra legyen időd, hanem másra is, és akkor minden rendben lesz.

2014. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!