Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az egypetéjű ikrek kb. egyszer...

Az egypetéjű ikrek kb. egyszerre szoktak meghalni? Van ilyen statisztika?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A halál időpontját kismillió születés után bekövetkező körülmény határozza meg. 100%, hogy nem egyszerre halnak meg az egypetéjű ikrek. Gondold végig.
2015. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
anyu ikertestvére huszonévesen meghalt rákban, több, mint 30 éve. Anya köszöni, jól van.
2015. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy. Ilyesmiről szó sincsen.
2015. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

maximum megérzik ha a másikkal történik valami.

statisztikát erről vezetni hát egy csöppet bonyolult lenne.

a napokban láttam egy fotósorozatot arról hogy az ikrek arca/külső jegyek mennyire megváltoztak mennyire különböznek egymástól, mert mindegyikkel másképp bánt az élet! Az utolsó pasinál csak egy kép volt... :(

(kerestem de nem találtam a neten)

2015. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pl. ezek a 90 éves ikrek ugyanazon a napon haltak meg, Karácsonykor:

[link]

2015. febr. 16. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Tekintve, hogy sok ikerterhességből már eleve csak egy gyerek születik meg, egyltalán nem valószínű. De ha ez a téma foglalkoztat, érdemes lehet esetleg elmenned egy családállításra.
2015. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Az egypetéjű ikrek teljesen különálló életet élnek, de persze mivel azonos dolgokat örököltek, azonos eséllyel kaphatnak el bizonyos betegségeket. Sajnos volt olyan egypetéjű ikerpár ismerősöm, akik 6 évesen ugyanabban a ráktípusban meghaltak. Egyébként viszont ha már születéstől nem hordozza magát a betegséget mindkét gyerek, akkor csak rajtuk és a szerencsén áll, hogy melyik milyen hosszú/egészséges életet fog élni. A fent említett 90 éves ikrek sem azért haltak meg egyszerre, mert beléjük volt kódolva, inkább 90 év együttélés után nem akartak egymás nélkül élni. Idős házaspárokkal is előfordul. Egyeseket tényleg sírba visz a bánat.
2015. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

SAJNOS nem. Maximum öngyilkosságból kifolyólag, ha nem bírnak egymás nélkül élni, mikor meghal az egyik testvér, öngyilkos lesz a másik. Én sem tudom elképzelni az életemet tovább, ha az ikertestvérem meghalna, valószínűleg én is utána mennék. Nincsen senkim, csak ő.

28n (egypetéjű iker)

2015. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
8-as ne feledd, ha öngyilkos leszel, nem fogtok soha többé egy világra leszületni csak ő és akkor ő nagyon magányos lesz azon a világon, mert te nem leszel ott :(
2015. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
74%

Nos amennyiben aratlagos izomösszehúzódás következtében meghúzott elsütőszerkezet által - az ikrek koponyájához szorított - lőfegyver csövéből érkező sörétek vagy lövedék egyidőben hatol át mindkét ember agyterületén akkor vélhetően azonos időben következik be a haláluk.


Más körülmények között ki a franc tudná megjósolni??? Maximum Nostradamus.

2015. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!