Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 17 evesen korai a hajfestes?

17 evesen korai a hajfestes?

Figyelt kérdés

A barna hajamat szeretnem befestetni sotetszokere,de a feltesom (noverem) nem akarja,"nem engedi",es anyukam hiaba igen,tudom hogy ha befestetnem a noverem leszidna miatta,meg anyat is kerdore vonna hogy miert hagyta..(apai reszrol vagyunk tesok,csak en nem tartok kapcsatot az apukammal. Noverem 33 eves).

De en 13 eves korom ota szeretnek szokes hajat,es szerintem mar vagyok olyan korba,csak emiatt nem merem..


2015. márc. 16. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem korai. mi baja van vele, mivel indokolja, hogy nem ért egyet ezzel? A világosítás egyébként nagyon roncsolja, tehát, ha pl csodaszép derékig érő hajad van, akkor megértem, hogy nem tartja jó ötletnek tönkre tenni a hajadat, de akkor is eltudod már dönteni 17 évesen, hogy mit akarsz.
2015. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Hiába mondják, hogy a mai festékek alig roncsolnak, ez hosszabb távon nem igaz. Ez főként a szőkére értendő, de más színekre is.

Ezer helyen olvasom, hogy a festés miatt tönkremegy a haj, élettelen lesz, hullik. Nekem azóta jött helyre, mióta évek óta hennával festem, előtte már katasztrofális volt.

Ez mindenkinek a saját döntése, de hogy jót nem tesz a hajnak, az biztos.

2015. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem korai.


Nehogy már a nővéred mondja meg, hogy mit csinálj.

2015. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lapockamig er a hajam es tudom hogy karos a szokites sajnos,de akkoris ez a "nagy vagyam",sokkal jobban ereznem magam szokesebb hajjal szerintem,na meg persze probalnam apolni ahogy csak tudom,hogy egeszseges maradjon.
2015. márc. 16. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem korai.

De a szőkítés valóban károsítja a hajat és nem lesz olyan puha, selymes.

2015. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy először célszerű lenne melírral próbálkoznod.
2015. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne tedd tönkre a hajad! Míg nem őszülsz szerintem addig hagy úgy ahogy van! (mármint addig ne fesd be) szerintem. természetes a szép! :)
2015. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a kérdező haját. Mindenkinek máshogy reagál. Az enyém szőkítve van, selymes, nem törik, nem szálkás. De nagyon erős és sok hajam van, és nagyon vigyázok rá.


Olyanokat is ismerek, akiknek az eredeti hajuk néz ki úgy, mintha naponta szívatnák. Szálkás, szúrós, sprőd.

2015. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
17 eves vagy, hamarosan 18. Bar a nagykorusag nem korfuggo, de az ember mar tud ennyi idosen jozan esszel donteseket hozni. Miert ne festhetned be a hajad? Ez olyan dolog, ami nem karos, miert ne lehetne kiprobalni. En is 17 evesen festettem be eloszor a hajam , aztan utana evekig nem, majd par evig megint. Aztan rajottem, h ugyis festeni fogom, ha elkezdek oszulni, ugyh addig elvezem az eredeti hajszinem. :) Szerintem a novered egy kicsit beszukult ebben a tekintetben. En is konzervativ vagyok, sot a novereddel egykoru, es attol meg, h befestettem 17 evesen a hajamat, nem lett belolem utszeli :D Sot, szereztem egy doktoratust es beszelek 3 nyelven :) Szoval szerintem nem korai :)
2015. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha leszid akkor mi lesz? Ne legyél már ennyire nyámnyila...

Am én hasonlóan voltam a szokeseggel. Végül csinaltattam szőke ombrét. Kb tavaly ilyenkor. Alig várom hogy végre kikopjon, teljesen tönkretette az amúgy egészséges hajam. Én azt ajánlanám neked, személyes tapasztalatom alapján, hogy először semmi esetre se az egészet. Melírt vagy ombrét, aztán majd meglatod hogyan reagál a hajad.

2015. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!