Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 17 evesen korai a hajfestes?

17 evesen korai a hajfestes?

Figyelt kérdés

A barna hajamat szeretnem befestetni sotetszokere,de a feltesom (noverem) nem akarja,"nem engedi",es anyukam hiaba igen,tudom hogy ha befestetnem a noverem leszidna miatta,meg anyat is kerdore vonna hogy miert hagyta..(apai reszrol vagyunk tesok,csak en nem tartok kapcsatot az apukammal. Noverem 33 eves).

De en 13 eves korom ota szeretnek szokes hajat,es szerintem mar vagyok olyan korba,csak emiatt nem merem..


2015. márc. 16. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy túl korai lenne. ne már a nővéred mondja meg mit csinálhatsz, anyukád se legyen mulya, mondja meg neki, hogy márpedig ő a felelős érted, azt enged meg amit akar, ha ez nem tetszik, akkor lehet téged magához venni és minden kötelezettséget magára vállalni.

Nekem 13 éves koromban festette be anyu először a hajamat vörösre, utána fodrásszal csináltattam. Az évek során volt már mindenféle a természetes színek közül.

2015. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszii a valaszokat mindenkinek!:)

Amugy ha esetleg valakinek kuldhetnek kepet privatba magamrol,meg arrol hogy milyen szint szeretnek? Erdekelne a velemenye par embernek,hogy jol allna-e ..:)

2015. márc. 16. 13:39
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

ez hülyeség hogy a szőkítés TELJESEN tönkreteszi.

jó fodrászhoz kell menni, vannak nagyon jó szőkítők, festékek, ha figyelnek rá, nem ég le a haj.

kell használni minden hajmosásnál pakolást, hajvégápoló olajat, hővédő sprayt... akkor nem fog annyira széttörni a vége.

persze, jobban roncsolja mint egy sima festék, de valamit valamiért.. ápolni kell :)

2015. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem tesz jót a hajnak és tele van mérgező vegyszerekkel.
2015. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele?Ha anyukád meg engedi,akkor mit számít hogy neki mi a véleménye! Hamarosan 18 leszel,nagykorú...akkor is kikéred a véleményét?!
2015. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem már 14 éves koromtól bevan festve a hajam ,csak szokatlan a szüleidnek,mint saját magadnak.Hozzá kell szokni.
2015. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kicsit korai, de simán belefér.

A nővérednek mi köze hozzá? LOL


Próbáld ki, ha ennyi év óta szeretnéd.

Nekem van egy barátnőm, akinek az egyébként diplomás anyja saját kezűleg festett be a lánya haját 13 éves korában. Na az korai.

2015. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem 11 évesen volt elősször melírem,szetintem nem korai
2015. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!