Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 evesen korai a hajfestes?

15 evesen korai a hajfestes?

Figyelt kérdés
olyan rosszul erzem magam az osztyban,mer mindenku festi a hajat az osztalyban,csak nekem nem engedik.... mit mondjak a szuleimnek hogy megtorjenek es megengedjek??

2013. dec. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

korai...


nekem jobban tetszik az eredeti haj, az a legszebb, ha ápolja a tulajdonosa

22F

2013. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15 az pont egy határ, ahol már lehetne, de inkább a 16ot mondanám. De könyörgöm, ne akarj már beállni a birkák közé, azért mert ők festik, te is csak így éreznéd jól magad?... Amúgy eléggé siralmas egy osztály lehet ha az összes lánynak festve van a haja.
2013. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 15éves koromban lett megengedve,mikor befejeztem az alapsulit:)Világos barnából lettem fekete,aztán három év alatt volt minden szinű a hajam csak még zöld nem,aztán meg piros hajam lett,majd végül vörös,és jól tönkre ment a hajam
2013. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korai.
2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!