Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rossz ember vagyok, mert nem...

Rossz ember vagyok, mert nem igazan tudom a lelkemre venni a dolgot?

Figyelt kérdés
Noveremnek van egy fia, akit nem terveztek, nagyon nehezen szulte meg, e miatt 2 eves koraig "bosszu" cimszo alatt(nem viccelek) nem foglalkoott vele Aztan beutott a dackorszak, innentol mindent megkapott, amire kinyitotta a szajat, csak mardjon csondben. Kozben elvaltak a ferjevel, a gyerek nala maradt, akihez se turelme, se energiaja. Most 7 eves de komolyan meg tudnam neha olni. Allandoan rugdos, verekszik, engem is, szuleimet is, iskolaban is, huzza a hajamat, lek.vaz, nem egyszer nyult bele a taskamba es mikor raszoltam elfutott a taskammal es kozben k..vazott, meg ugy se kapsz el. Kedvenc folsomet szetvagta olloval, kutyamba tobbszor belerguott, furdobe bemegy, borongatja ki a dolgokat a lefolyoba stb. Ma lett elegem. Bent voltam az egyetemen, noverem delutan atjotta gyerekkel a szuleimhez es kerdezes nelkul bement a szombamba, majd elkezdte hasznalni a laptopomat es betett egy meset a gyereknek. Nekem le kellet volna ulnom tanulni mert el voltam maradva, igy rohantam fel a szobabmba es mondtam, hogy kene a gep, tanulnom kell. Erre visitas, k.vazas stb. Mondtam a noveremnek, jogy legyen mar oly jo hogy kimennk a sajat szobambol es megengedik, hogy a sajat laptopomat hasznalhassam. Erre kozli, hogy nyugodjak mar le 20 perc nem szamit. De szamit, mert tuti fent leszek hajnalig a tennivaloimmal es mivel fel 8 kor jelnesem van masnap, szamit az a 20 perc, ugyhogy leszaladok kajert es addigra menjenek ki. Visszamegyek, a gyerek ott mesezik. Mindom vege, kell a gep. Takarodjak ki a f..szba, o nezi a pokembert. Mondom sz..r ugy es kihuztam a kabelt a gepbol, erre o raontotte a kakaojat, mire en pofonvagtam. Erre boges, anyaanya. A laptop tonkrement, csopog ki belole a kakao, minden tananyagom rajta es szemelyes dolgom rajta van evekre visszamenoleg. A noverem kiosztott, rohadek szemet sz..r vagyok, az o kicsikeje stb. Az hogy kifizetni a laptopt, az kiontott tusfordoket, tinkretett ruhamat? Ugyaaan. Dogoljek meg. Hat menjenek a p...csaba, mar elnezest, de nagyon ideges vagyok, mert kb fel oraja felhivott, hogy orak alatt felhivhattam volna, hogy bocsanatot kerjek toluk.
2015. ápr. 8. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember. A nővéred inkább a rossz, hogy nem látja mivé fog válni a gyereke.
2015. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést pontosan ugyanígy már feltetted egyszer, és az nem fél órája volt. Szerintem kaptál akkor is elég támogató választ, most viszont kétségbe kell vonnom, egyáltalán valós esetről van-e szó, vagy csak vitát akarsz szítani nevelési kérdésekről.
2015. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A belinkelt kerdes nem az enyem. Nekem egy darab noverem van, batyam nincs. Nem olvastam vegig, most nincs turelmem hozza bocsi.
2015. ápr. 8. 23:29
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, csodállak, hogy nem szállt el az agyad, és nem vágtál le egy brutálisat a hülye gyereknek...az eszem megáll...és még a nővérednek állt feljebb az idióta kölyke miatt...nehogy felhívd őket!
2015. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vagy, a lények akkor is ugyanaz: ilyen rosszul nevelt kölyöktől mentsen az ég mindenkit. Nem ő tehet róla, hogy megszülték, de te nem vagy köteles más elbaltázott döntései miatt szenvedni. Nem vagy rossz ember, normális reakció ilyen esetben a megkönnyebbülés, amiért (bár nagy áron), de véglegesen megszabadulhatsz a nemkívánatos társaságtól. A helyzet azonban az, hogy mivel otthon laksz, és feltehetően nem tudod magad eltartani, hogy költözz, a nővéred és anyád együttes erővel veszi fel ellened a harcot, hiszen a gyerek elsőbbséget élvez mindenkivel szemben.. Akkor lesz nyugalmad, amikor elköltözöl.
2015. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a nővérednek is lek..rtam volna egy akkora pofont hogy azonnal befogja a pofáját, aztán elmennék hozzájuk és földhöz vágnám az ő gépét, tv-jét megnézném mit szól.
2015. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is neki mentem volna a nővérednek az tuti. Legközelebb ha mennek akkor zárkózz be a szobádba kulcs minden és ki se menj addig míg el nem mentek
2015. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Zard az a szobadat es lefyen mindig nalad a kulcs. En mar falhoz vagtam volna a gyereket es az anyjat is, ugyhogy csodalom a turelmedet es higgadtsagod.
2015. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
En okollel mentem volna a gyereknek, de a novernek sem lett volna kegyelem. Szoval nem , nem vagy rossz ember, sot meg becsulendo is, hogy igy reagaltad le. Elegge elfajzott, korcs csalad. Zard ki oket az eletedbol. Az ilyenek nem javulnak....
2015. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!