Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért mindig én vagyok a hibás?

Miért mindig én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Én 16F, tesóm 12L. Bármi történik, én vagyok a hibás. Mindig. Ma például az történt, hogy tesóm megdobott a radírjával, visszadobtam, majd idegesen utánam futott, én meg bezártam a szobám ajtaját. Útközben beverte a fejét, elkezdett sírni, bement a szobájába. Anyám egyből jött, ordibált velem, pedig nem is tudta mi történt. Tesómnak elég sírnia, vagy ordítania, hogy nem hagyom, és egyből engem ordítanak le. Mindig azt mondják, hogy én vagyok a nagyobb, legyen több eszem, stb. Vagy ha segítséget szeretnék kérni tőle, és nem segít, vagy nem ad kölcsön valamit, akkor semmi probléma nincs, de ha én nem megyek segíteni neki, vagy nem adom oda valamimet, akkor megint én vagyok a hibás...
2015. máj. 2. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a nagyobb, te vagy a fiú...

Life sucks...

2015. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem látják, mi történt, csak azt, hogy ki sír.
2015. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sem elfogultak a szüleid...
2015. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Videókamera? :)

(ha nagyon eleged van, akkor elrejthetsz párat)

2015. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!