Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 14 eves hugom allandoan azt...

A 14 eves hugom allandoan azt sulykolja magaba, hogy ronda es sokat sir emiatt. Lehet, hogy ez egy kamaszkori "betegseg", ami idovel emulik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elfogult vele szemben, azert mert a testverem, de komolyan gyonyoru lany. A poblemaja azzal van, hogy feherboru es szeplos. Az arcan soha de soha nem volt gy pattanas, borhiba, olyan az arcbore mint egy porelanbabanak es csak az orran es mellette vannak a szeploi, illetve a vallan es a lapockain. A haja hosszu, vilagosbarna, semmi voros arnyalat nincs benne, es ehez hatalmas kek szemei vannak es hatalmas rozsaszin ajkai vannak, amik ugy neznek ki mintha ki lennenek ruzsozva. Az erdekes az, hogy a legkozelebbi szeplos rokonunk az egyik dedi volt. Se a szuleim se en nem vagyunk feherboruek, vagy szeplosek. Engem speciel 10 perc utan lathatoan megfog a nap es a hajam is sotet. Allandoan azt mondogatja, hogy o egy ocsmany vorhenyes, sirni is szokott. Nem sokara le szeretnenk menni a Balatonra es neki magas faktorszamu kremre van szuksege, illetve nem szabad annyi ideig a napon maradnia mint nekunk, kulonben leeg, es volt, hogy ki is sebesedett a valla. :( Teljesen ki van borulva, hogy napon allandoan poloban kell maszkalnia, es, hogy tonkreteszi a nyaralast, ezzel az "undorito nyavajajaval". Azert gondolom, hogy a korabol adodhat, mert fel eve kezdte el szidni magat, elotte tancikalt a tukor elott, megkert, hogy csinaljak neki frizurat, divatbemutatozott stb. Ha azt mondom neki, hogy szep, akkor is kiorul, hogy biztos gyunyolom. :( es komolyan nm elfoglt vagyok, ha valaki ronda, akkor ronda. (Apanak is megmondtam, hogy nagy az orra) elmulik majd? Inkabb ne mondogassam neki, hogy szep? 16/L
2015. máj. 3. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kicsit ön bizalomhiányosnak tűnik. legjobb esetben idővel ki fogja nőni.
2015. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Keszits rola nehany fenykepet

"Csinositsd" ki - smink nelkul - egy egyszeru ruhaban, es vidd ki a termeszetbe, kerd meg, hogy alljon modellt neked. Talan ha meglatja magat a fenykepeken, megnyugszik... Lehet valami fiu ugy is van a hatterben(visszautasitottak vagy ilyesmi) Kerdezz ra, a reakciojabol ra lehet jonni..m

2015. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Necces, mert ez kamaszkori depresszió is lehet. Mindenképpen odafigyelést igényel a dolog. Lehet, hogy csak amolyan kamaszdili, de lehet torz önkép és ha nagyon befordul, abból baj is lehet. Egy pszichológust megérne a dolog. Inkább vidd el feleslegesen, mint hogy egy nap a sínekről szedjük fel...
2015. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!