Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, aki a mostohate...

Van itt olyan, aki a mostohatestvérével kavart?

Figyelt kérdés
smároltak,esetleg szexeltek..

2015. máj. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Elég kínos volt ez, de anyám meg a nevelő apám tudták jól hogy ez lesz.


A lényeg az hogy engem csak anyám nevelt egészen kis gyerek korom óta mert apám munkahelyi balesetben halt meg. Én kb 13 éves voltam amikor anyám megismerkedett a nevelő apámmal. Én nagyon összebarátkoztam vele és örülök hogy együtt vannak anyámmal. Nevelőapámnak két lánya van egyik nálam 2 évvel idősebb másik meg pont velem egy idős, 2 nappal született később mint én. Na most aki velem egy idős ő hozzánk költözött mert ide járt gimibe és utálta a kollégiumi életet, a másikat nem igazán ismerem ritkán járt, jár ide. Ugye 16 évesek voltunk a mostohahúgommal amikor ugye elkezdtünk együtt lakni. Eleinte nem nagyon álltunk szóba egymással külön szobánk volt sokszor nem is láttuk egymást, de egyszer egy napon én a konyhában épp sütöttem 3 tepsi pogácsát mert egyedül én tudok a legjobban pogácsát sütni mióta a nagyim már nem él. És ugye akkor a mostoha húgom az illatokra lejött és elkezdte dicsérni milyen ügyes vagyok meg hogy tanítsam meg én is. Nekem akkor a sütés elé nagy hobbim volt nagyim nagyon sok mindenre megtanított amikor minden második héten ő vigyázott rám délutánonként ameddig nem lettem önálló és anyám délutános volt. Akkor ugye ezek bennem maradtak és nekiálltam otthon hobbiból sütni 2-3 hetente valamit. Na és akkor beszélgettünk a dolgokról és rájöttünk hogy elég jól összeillünk. főleg hogy együtt éltünk már majdnem fél éve és alig beszéltünk egymással. Akkor ugye elkezdtünk ismerkedni főleg hogy nagyon csinos lány volt, nekem nagyon bejött de tudtam hogy "testvérem" így nem voltam belé még szerelmes sem, meg kerültem is mert nem akartam bajt mert az nem lenne normális. Ezt persze a szüleink levették hogy hirtelen nagyon jól összemelegedtünk és volt egyszer olyan amikor hatalmas vihar volt az éjjel áramszünet is volt anyámék elutaztak 3 napra csak ketten voltunk a házba, akkor volt olyan hogy a mostohahúgom annyira félt a vihartól mert tényleg nagyon durva volt hogy már majdnem sírt. Akkor ugye velem akart aludni minden áron, és akkor aludtunk együtt először de semmi nem történt. És annyira tetszett neki hogy ezt egyre sűrűbben csináltuk hajnalig beszélgettünk, szórakoztattuk egymást az ágyban, anyámék megtudták a dolgot és mondták hogy nincs ebbe semmi mert nem vagyunk édes testvérek és valójában vér rokonok sem, csak jegyezzük meg hogy családtagok vagyunk és testvérként kell kezelnünk egymást mert lehet hogy az élet úgy hozza hogy 25 éves korunkba is egy fedél alatt kell éljünk, és nem lenne normális ha akkor összejönnénk egy ideig és szakítanánk és valamelyikünket zavarná a dolog főleg ha már az új szerelmünket vinnénk haza.


Ebben ugye nagyon igazuk volt utólag visszagondolva, de akkor kb nm foglalkoztunk vele. Emlékszem arra hogy közös baráti körünk lett mindenhová együtt mentünk és ugye 2 nap különbséggel lettünk 18 évesek amit egy napon tartottunk meg ez egy júliusi napon volt szombaton egy nagy kerti bulit csaptunk szűk baráti körrel. Kb éjfélig volt buli utána mindenki hazament mi ketten hát eléggé szétcsaptuk magunkat a sok italtól meg a húgom már elég fáradt volt meg kómás így felvittem karjaimba a szobájába és akkor ugye már picit magánál volt, és akkor ugye egymás karjaiba kötöttünk ki az ágyba, megtörtént az első csók, én akkor totál szerelmes lettem belé és ő is belém, aztán ugye már akkor meg is történt az első szex. Ő neki korábban volt már szexuális élete amikor még kollégista volt meg volt párja, nekem nem volt barátnőm, és csak 2 szer szexeltem egyik osztálytársnőmmel akibe szintén szerelmes voltam de ő csak szexelni akart mert neki ez volt a hobbija vagy mije. Aztán ugye a húgommal ez egyre gyakoribb lett és szerelmet is vallottunk egymásnak. Sokáig titkoltuk a dolgot de a szüleink rajtakaptak hogy a nappaliba csókolózunk meg ölelkezünk és akkor mondták hogy ha tényleg igazán szeretjük egymást szerelemből, ők elfogadják. De ha szakítunk akkor nem akarnak egyszer sem balhét különben mindketten repülünk a házból! Na akkor ugye ez eléggé megcsapott minket de nem szakítottunk meg semmi, akkor 1 évig volt jó minden már a szüleink is elfogadták a dolgot és a barátaink is. Sokaknak nagyon furcsa volt hogy testvérek vagyunk de mégsem mert ugye semmi vérrokonság nincs köztünk. Aztán 20 évesek lettünk és szakítottunk. Egyrészt azért mert ő egyetemre ment miután lerakta az esti érettségit mert szakmunkásba járt és amikor ott végzett akkor ment 2 évesre érettségizni. Akkor az egyetemen fél évi jó volt minden 2 hetente járt haza mert akkor visszament anyjához mert ő közben Pestre költözött és hát már hiányzott neki, én meg maradtam itthon mert itt találtam magamnak hatalmas szerencsével egy nagyon jó állást amit ki kellett használjak mert életembe több ilyen lehetőségem nem adódna. Aztán a kapcsolatunk még jó volt egy ideig, de közbe a húgom új barátokra talált, és megismert egy csávót aki teljesen elvarázsolta őt. Akkor emlékszem karácsony előtt 3 héttel volt itthon utoljára akkor mondta el hogy szakítsunk és legyünk csak testvérek mert rájött hogy testvérek vagyunk még ha nem is vér szerint de ne lenne normális ha házasságot kötünk és gyerekeket szeretnénk és így belegondolva elég durva lenne. Ugye ez csak egy süket duma volt, valójában csak az apjának mondta el hogy új pasija lett és az anyjánál szeretne maradni. Ugye ez volt már lassan 3 éve azóta elég sokat járt már itthon hozta az új barátját is bemutatni, elég jó fej srác meg kell hagyni de nekem nagyon fájt a dolog de a szüleinek igazuk volt ezt mi választottuk így el kellet fogadnunk hogy szakítás után is családtag marad ha tetszik ha nem és ez ezzel jár. Nagyon pocsék érzés, senkinek nem kívánom ezt, de ugye egyszer leültünk beszélgetni és akkor már jobb lett az én lelki világom is. Tanácsára tovább léptem, elkezdtem ismerkedni ugye a közös baráti társaságunk is széthullott de 1 éve képbe került az egyik barátnője és ő vele kezdtem el kavarni és végül össze is jöttünk. Most már ő a barátnőm akivel imádjuk is egymást és már én is végre helyre álltam lélekben plusz már én is elköltöztem otthonról mert Győrbe kaptam egy jobb állást amire igazán vágytam és a barátnőm is oda akart jönni egyetemre levelező szakra így mi Győrben kötöttünk ki. A közös családi programok amikor haza utazok anyámékhoz a húgom is ott szokott lenni mert elvégre anyukám az ő második anyja. De már egyáltalán nem zavar minket a múlt, belegondolva utólag elé kínos, meg bizarr meg voltak jó meg rossz pillanatok is. De nagyon jó tanulság és tapasztalat volt mert a jövőben kerülhetek pont ilyen helyzetbe amikor az én gyerekeimmel történne hasonló és akkor egyértelmű példával a sajátommal tudnám nekik elmesélni azt hogy miért nem okés ha összejönne a mostoha testvérével. Nem lehet tudni, én örülök hogy tanultam belőle. Ahogyan a húgom is. Ma már tényleg csak testvéri szeretet van meg bennünk és ez szerintem normális.

2015. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

8 éves voltam amikor apa hozzá ment a mostohaanyukámhoz. Közel egy idősek vagyunk. Én nem érzek különbséget a vér szerinti bátyám és a mostohabátyám között. De mi szinte együtt nőttünk fel, furcsa is lenne.

22L

2015. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!