Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm kavart egy csajjal a...

Tesóm kavart egy csajjal a barátnője mellett. Azóta kibékültek, tesómnak meg van bocsájtva, nekem meg nem?

Figyelt kérdés
Tesóm (bátyám) együtt van egy lánnyal, de volt egy kis kavarás egy másik lánnyal. Én erről tudtam, legalábbis sejtettem, mivel többször voltak sétálgatni a környéken, sokat beszélgettek, stb. De csókon kívül tuti nem volt több. Ez az egész kiderült ( a barátnő elolvasgatta tesóm összes privát üzenetét facebookon, msnen), megvolt a nagy veszekedés, ajtócsapkodás, én is számon lettem kérve, hogy miért nem mondtam el, hogy tudok bármit is az ügyről. De én most mit avatkozzak bele az ő dolgukba, nem voltunk mi barátnők sosem, néhányszor bejött a szobámba beszélgetni, ennyi. Azóta kibékültek, újra postolják a szerelmes vallomásaikat a face-re, tele velük az oldal, dúl a szerelem, hozzám meg azóta se szól a barátnő, sőt a minap észrevettem, hogy törölt az ismerősei közül!!! Tényleg ennyire nagy hibát követtem el? Azt írta a legutóbbi üzenetébe, hogy nagyon nagyot csalódott bennem, azt gondolta, hogy mi nagyon jó barátnők vagyunk, de nem tudom miért, hiszen én sosem avattam be az én magánügyeimbe, ő is csak tesómról beszélt velem mindig. Szerintetek?

#megbocsájtott
2012. szept. 23. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele.
2012. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem volt barátnöd, akkor minek foglalkozol azal, hogy törölt a facebookban az isnerösei közül...
2012. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sz.rd már le azt a nyomorult fészbúkot. Mindenki ott veri a nyálát a másikra, mindenki ott nagyon szerelmes, közben a való életben meg egy nagy nulla az egész. Mondom egy durvát, atótl még ismerősök vagytok, csak mert a FÁCSÉN letörölt. Húhaaaa. Elég ostoba csaj lehet, te tetted jól, hogy nem kavartad a kakit. Ő dolguk, ő magánéletük.
2012. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha annyi, mint amennyinek gondolom, akkor ne foglalkozz vele, 95%, hogy nem ő lesz a leendő sógornőd. Ha meg mégis, pár év alatt csak elfelejti.
2012. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20as éveinkben járunk. Azért zavar mert nem szeretem az ellenségeskedést, és a haragot, főleg így családban.. Köszi az eddigi válaszokat!
2012. szept. 23. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Te voltál a buta. Én a helyedben azt mondtam volna, hogy nem tudtam semmiről. Most már ne foglalkozz vele. Ha eddig se voltatok jóban, akkor meg pláne.
2012. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam el neki, hogy tudtam róla, semmi kérdés, csak le lettem támadva.
2012. szept. 23. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban az ő viselkedéséből gondoltam, hogy fiatalabbak vagytok, neked teljesen normális volt a reakciód. Én se akarnék beleavatkozni a dolgaikba. Különben is, ki mellett állj ki, ha nem a testvéred mellett? A barátnője viszont nagyon gyerekes.

Szerintem tényleg túl fogja magát tenni a dolgon. De megkérhetnéd rá bátyádat is, hogy beszéljen vele. Én a helyedben úgy viselkednék a csajjal, mint ahogyan korábban is.

2012. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!