Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgoznátok fel, hogy...

Hogy dolgoznátok fel, hogy anyukátok kavart a nagybátyátokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Szüleim sokat veszekednek mostanában főleg azért, mert apukám viselkedése megváltozott, mindig valamin összekapnak. Már ezt is elég nehezen viseljük a húgommal, de múltkor olyat hallottam ami tényleg kiborított. Szóbajött apu öccse, erre apukám olyat mondott anyunak, hogy "Na te inkább fogd be a szádat, aki kavart a Bálinttal mikor nem voltam itthon". Aztán meg elmondta ezerszer, hogy ez 6 éve volt, örüljenek, hogy hozzájuk szól azokután.

Köpni-nyelni nem tudtam, utána anyám mondta, hogy összevissza beszél, de szerintem csak azért mert nem akarta, hogy komolyan vegyem. Aztán még mindent a fejéhez vágott. Nem tudom mit gondoljak, szó szerint hányingerem van. Ez 1 hete volt és azóta mindennap ez jár a fejemben.

Nagyon rossz, nem tudok ugyanúgy nézni anyura, apu öccse meg a példaképem volt eddig, meg eleve nem tudom feldolgozni ez undorító. Nem tudom mit tegyek..hogy tehet ilyet a saját anyám? Kérlek segítsetek.


2014. okt. 8. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem bízol anyukádban egyáltalán? A saját elmondásod szerint is furán viselkedő apukád egyetlen - veszekedés során elhangzott - félmondata miatt te rögtön utálkozol, meg hányingered van? Elolvastad te, amit ide írtál??
2014. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem félmondata volt, hanem utána csepegtette ki a részleteket, ahogy fokozódott a veszekedés. Anyu nem tagadta, inkább csitítgatta, hogy mi ne halljuk. Tehát egyértelmű, hogy igaz..ráadásul utána mondta, hogy neked is voltak dolgaid..nyilván nem mondana ilyet, hogy apámnak IS, ha neki ez nem lett volna:(
2014. okt. 8. 17:55
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Ja, és apukád dolgait elnézed? Csak nem úgy gondolod, neki joga van megcsalni anyukádat, mert pasi?
2014. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Most még nagyon nehéz és jó darabig nem is fogad megérteni, de majd ha elérsz egy bizonyos kort, akkor rájössz, hogy ők is csak emberek.
2014. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért forgatod ki a szavaimat, meg támadsz? Nem szeretem egyiket se jobban...ha apu megcsalta volna anyut, akkor azon is kiakadnék nyilván, ha megtudom, akkor kiakadok. De most ez van tányéron, hogy olyat tudtam meg amire sosem gondoltam volna, mivel a családom összetartó és ezekben az emberekben bíztam. El sem tudom képzelni, hogy ez hogy történhetett meg.
2014. okt. 8. 17:59
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy a 4-es írta, a szüleid is emberek. ...és ezt alighanem megint támadásnak fogod érezni, de ők nem csak a te szüleid, hanem egy pár is, akiknek elsősorban EGYMÁSSAL kell rendezniük a dolgaikat, és nem a fiukkal. Amíg egymással rendezni tudják ezeket, addig neked semmit sem kell feldolgoznod.
2014. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. okt. 8. 18:03
 8/23 A kérdező kommentje:
És ki ne akadna ki. Ha nem tudod magad beleélni, ne irogass ide, normális hozzászólásokat kértem, nem arra kioktatást, hogy ugyan miért esik rosszul egy ilyen dolog..
2014. okt. 8. 18:05
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

Na és mi lenne neked a normális válasz? Simogassuk meg a buksidat, vagy együtt szidjuk anyukádat?

Egyiket sem fogom tenni, és mint írtam, vannak dolgok a szüleid kapcsolatában, amik csak rájuk tartoznak, csak nekik kell feldolgozni.

Az, hogy te ezen kiakadsz, kb. ugyanaz, mintha anyukád felháborodna azért, mert te szakítottál a barátoddal - akkor persze (teljesen jogosan) kikérnéd magadnak, hogy miért szól bele.

2014. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy azt hiszed, a szüleid szentek és mások, mint a többi emberek. Hát nem. Bizony félrelépnek és csinálnak hülyeségeket, hiába pörögsz ezen. Majd megérted idővel.
2014. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!