Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam vagy ne mondjam?

Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

A tesóm lefeküdt a másik tesóm barátnőjével.

Nem tudom most mit tegyek. Ha bátyám megtudja, meg fogja ölni. Nem akarok rosszat egyiknek sem, nem akarok oldalakra állni. Elmondjam vagy tartsam titokban?



2015. máj. 16. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondanam el. Nem a Te dolgod, minek aggodalmaskodsz ilyenen?
2015. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha rám hallgatsz, te nem tudsz semmit.
2015. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A jó velős, ízig-vérig testvéri szeretet.


A kérdés, hogyan tudtad meg?


Amúgy nem hiszem, hogy ez rád tartozna, majd a másik két testvér lerendezi egymás között én kimaradnék az ilyen szerelmi ügyekből elvégre nem házasságról van szó.

2015. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csak akkor mondanám el, ha konkrétan rákérdeznének. Nem hazudnék senki miatt. Amúgy nem. Úgyis ki fog derülni előbb utóbb.
2015. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Ne, inkább ne avatkozz bele.
2015. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem, miért kéne eltitkolni egy ilyen fontos dolgot. Egész biztos, hogy mindenki tudni akarná a párjáról, ha ilyet tesz. Főleg, ha a testvérével. Nem lenne szívem homokba dugni a fejem és végignézni, ahogy egy szerettemet megalázza és átveri valami szemét. Addig kell lépni, amíg nem késő...
2015. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mondanám el ha a testvérem komolyan tervezne a nővel. Akkor másik testvér ide vagy oda nem hagynám, hogy a rendes testvérem aki nem kúrogatja a másik barátnőjét egy ilyen rongyra pazarolja az idejét.
2015. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a testvérek?
2015. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ez az kicsit az én dolgom is. A testvéri szeretet amúgy megvan.

Tudom mikor hazudik tesóm, rákérdeztem, letagadta, és ennyi. Ennek persze volt előzménye is.

Igazából bátyám komolyan gondolja ezzel a lánnyal, viszont ismerem őt is nagyon jól és pontosan tudom, hogy becsúszott neki is 1-2 kósza lányka.

A barátnős bátyám 27 a tesóm pedig 17

2015. máj. 16. 21:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval a 17 éves tesód elcsábította a 27 éves bátyátok barátnőjét, aki szintén félrelépett? És még így is komolyan tervez? Akkor neki nem feltétel a hűség egy kapcsolatban, így nem kell az orrára kötnöd, max ha rákérdez.
2015. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!