Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam vagy ne mondjam?

Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

A tesóm lefeküdt a másik tesóm barátnőjével.

Nem tudom most mit tegyek. Ha bátyám megtudja, meg fogja ölni. Nem akarok rosszat egyiknek sem, nem akarok oldalakra állni. Elmondjam vagy tartsam titokban?



2015. máj. 16. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor itt valami többszörösen nyílt kapcsolatok vannak?


Tudod mit mondok, ha az én öcsém az én nőmet nyomná bizony lehet én is egy életre megorrolnék rá.


Nem hiszem, hogy te ezt akarod. Te most titokban nem bírod tartani a lelkiismeret furdalás miatt vagy a testvérek közti jó viszonyt akarod fenn tartani?

2015. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez a történet amúgy kicsit összetettebb.

Tesóm nagyon belezúgott ebbe a csajba, de eddig a csaj le sem sz-rta bátyám miatt, aztán összevesztek, kiderült egy megcsalás, a csaj ivott, csak ezért adta oda magát amúgy tesómnak, bosszúból. Tesóm meg olyan hülye. Ő most azt hiszi, hogy ez többször is elő fog fordulni. Ha bátyám nem csinál ekkora ökörséget, tesómat bottal sem piszkálta volna meg a csaj.

Nem, nincsen szó többszörösen nyílt kapcsolatokról.

Igazából a kapcsolatom a tesómmal nagyon erős, ikrek között szinte mindig az, viszont másik bátyámmal is nagyon jó kapcsolatot ápolok. Én vagyok mindenkihez a híd, amikor veszekedés van.

Nem tudom mi lenne a legjobb döntés, a bátyám egy állat ha ideges, de tesómat sem kell félteni, nagyon hasonlítanak egymásra.

Nem szeretek hazudozni, anya is megkérdezte, hogy hol volt tesóm, nekem meg hazudni kellett. Nagyon nem jó.

2015. máj. 16. 22:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez már olyan kacifántos történet, hogy jobban teszed, ha kimaradsz belőle.
2015. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Persze, csak nehéz.
2015. máj. 16. 23:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Pedig mindenkinek nyugodtabb élete lenne hosszútávon, ha ezt a csajt kipöckölnétek onnan....
2015. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tesómmal ez a szakterületük, az egyik bátyánk eddigi nőit sikeresen eltávolítottuk, de ez esetben más a helyzet, hiszen tesóm azt hiszi, hogy szerelmes. Egyedül nem tudok semmit sem tenni
2015. máj. 17. 17:06
 17/17 anonim válasza:
én eljátszanám hogy nem is tudok róla,és így semmi baj nem lehet(mármint a te részedről)
2015. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!