Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen testvérről?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk. Folyton csicskáztat, legutóbb szóltam érte, hogy az ő dolgait ő csinálja meg, erre lekiabált balhét csinált. A heti borravalónak a felét sem adta oda, ami engem illetett volna. Ő kétszer többet keres mint én. Folyton vásárol, és nekem mondja hogy én spóroljak. Miközben én szinte már költeni se merek, hogy megéljek. Mindenféle hülyeségre költi a fizetését, meglopja apánkat is. Ma felhozta múltkor hozott kenyeret nekem, és az arcomba üvöltötte hogy egy mocsadék vagyok, mert az ő kertjét én locsoltom a hétvégén, és kértem tőle pénzt. Azt tudni kell, hogy apám kifizetett neki 10millióért egy lakást, 2 kocsit, a lakást ott hagyta és máshova költözött. Nővérem kérte ezeket, azért kapta. Én nem kérek, mert rosszul érezném magam. Erre nővérem engem állít be sza.r alaknak. Meg ha kérünk tőle valami segítséget, utólag felhozza és érzelmileg zsarol minket.
2015. jún. 15. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szomorú, de sajnos van ilyen. Vond le a konzekvenciákat és tudd, hogy soha semmiben nem számíthatsz a testvéredre. Ne is kérj tőle semmit...de te se tegyél meg neki semmit. Én ezt tenném.
2015. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezentúl ne segíts neki, és akkor nem lesz ebből a részéből probléma. Érdemes lenne nézelődnöd álláshirdetéseket, ugyanis ha a továbbiakban is egy helyen dolgoztok, az csak tovább szüli a konfliktusokat. Mondanám, hogy beszélj valami felettessel, hogy tisztázzátok, kinek mi a feladata és van-e joga a testvérednek csicskáztatni, valamint lenyúlni a te részedet a borravalóból, de nem lenne semmi értelme, valószínűleg a felettes is annyit mondana, hogy oldjátok meg magatok között a hisztit. Én a helyedben elkerülném őt.
2015. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szomorú amikor egy testvér így viselkedik. Sajnos ezen te nem fogsz tudni változtatni. Határolódj el tőle, nézzél másik munkahelyet, és ne engedd hogy a zsebedben turkáljon, ne is mondd el neki mennyi pénzed van és hogy osztod be.
2015. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!